Makyaj Denince Akla Farmasi Kozmetik Geliyor!

%100 Türk markası olan Farmasi’nin profesyonel makyaj serisi ile tanıştınız mı? Farmasi bünyesinde binlerce farklı ürünü bulundurduğu gibi renkli kozmetikte de birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Kozmetik devleri ile sürekli rekabet halinde olan Farmasi ürün kategorisine devamlı yeni ürünler ekliyor ve piyasanın nabzını tutarak en hit ürünleri sizlerle buluşturuyor! Makyaj denince akla Farmasi Kozmetik geliyor. Farmasi Kozmetik’de bulunan renkli kozmetik ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi ürünlerinin içerisinde zararla bileşenleri rastlayamazsınız!

Göz makyajınızın tamamlayıcısı olan göz farlarının binbir çeşitini Farmaside bulabilirsiniz! Metalik bitişli farlar, far paletleri, renkli farlar, saten bitişli farlar ve mat farlar başta olmak üzere birçok farklı renge sahip far çeşitlerini profesyonel makyaj için Farmasi Kozmetik’de bulabilirsiniz.

Piyasada bulunan bütün maskara çeşitlerinden çok daha fazlası Farmaside! Farmasi maskara çeşitlerini deneyerek kirpiklerinizin yapısına en çok uyan maskarayı keşfedebilirsiniz! Farmasi eyeliner ve dipliner konusunda da oldukça iddialı suya dayanıklı makyaj malzemeleri içinde Farmasi’yi tercih edebilirsiniz. Bahar ve Yaz aylarının olmazsa olmazı renkli göz kalemlerinin rengarenk çeşitlerini de Farmasi kozmetiğin bünyesinde bulabilirsiniz.

Farmasi rujları efsanedir! Farmasi mat rujları denediniz mi? Eğer mat rujlardan sıkıldıysanız Farmasi’nin saten yapıda rujlarını da deneyebilirsiniz. Rujların olmazsa olmazı dudak kalemlerinin en yumuşağı da Farmasi Kozmetik’de! Birçok farklı renge sahip yumuşacık dudak kalemlerini dilerseniz tek başına bir ruj olarak bir de uygulayabilirsiniz!

Canlı, dinamik görünen makyajların olmazsa olmazı aydınlatıcı da Farmasi Kozmetik’de! Farmasi Kozmetik terracotta pudraları dilerseniz allık olarak kullanabilir, dilerseniz dekolte bölgenize uygulayarak daha canlı bir görünüme ulaşabilirsiniz. Farmasinin aydınlatıcısı tüm ten renklerine hitap eder! Şampanya tonundaki Farmasi aydınlatıcıyı elmacık kemiklerinizin üzerine, burun kemiğinin üzerine uygulayarak daha aydınlık bir görünüm yaratabilirsiniz. Kontör ürünlerinde de Farmasi’yi tercih edebilirsiniz. Kontür ürünlerinde Farmasi’nin birçok farklı tonu bulunmaktadır.

Her cilt tipine uygun kontür tonunu Farmasi’de bulabilirsiniz! Elmacık kemiklerini belirginleştirmek için kontür ürünü uyguladıktan sonra doğal bir bitişi için Bronzer ile destekleyerek üst katmana ise aydınlatıcı uygulayarak son dokunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm makyajınızı yaptıktan sonra profesyonel bir makyaj için makyajınızı sabitlemeyi sakın unutmayın!

Farmasi transparan pudra ve Farmasi makyaj sabitleyici sprey ile ten makyajınızın kalıcılığını arttırabilir, özel günler için daha dayanıklı hale getirebilirsiniz.
Farmasi’nin renkli kozmetik ürünlerini farmasikatalogu.com sayfası üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.