Makyaj Sabitleme Spreyi Ne İşe Yarar? Farmasi Time Locker Makyaj Sabitleme Spreyi

Makyaj artistleri kalıcı makyajın püf noktası olarak makyaj sabitleme spreyilerini öneriyorlar. Eğer hayatınızda ilk kez makyaj sabitleme spreyi deneyeyeceksiniz bunları bilmenizde fayda var. Makyaj sabitleme spreyi sanılanın aksine sadece makyajınızın daha uzun süre kalması ve dayanması için kullanılmaz, daha birçok işlevi vardır.Maktaj sabitleme dışında farların pigmentini arttırmak için veya baz yerine farklı alanlarda da kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

İşte makyaj sabitleme spreyilerini kullanmanın farklı alanları ve Farmasi Time Locker makyaj sabitleme spreyinin özellikleri;
Farmasi Time Locker makyaj sabitleme spreyi ile birbirinden farklı makyaj hilelerine başvurabilirsiniz!

Bunlardan ilki farınızın pigmentini arttırmak. Eğer pigmentasyonunu beğenmediğiniz bir farınız var ise fırçanıza bir miktar Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici sprey sıktıktan sonra göz kapaklarınıza uygulayın. Farınızın çok daha sedefli, metalik ve pigmentli olduğunu fark edeceksiniz.

Kurumuş eyeliner’ınız var ise özellikle Kajal eyeliner uygularken ürünün içerisine bir fıs Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici sıkıp karıştırdıktan sonra kıvamlanmasını bekleyin ve ardından göz kapaklarınıza uygulayın. İşte kurumuş bir ürünü geri kullanmanın en önemli püf noktası!

Eğer aydınlatıcınız yeteri kadar vurgulu gelmiyor ise aydınlatıcı fırçanıza da bir miktar makyaj Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici sprey sıktıktan sonra uygulayın. Aydınlatıcınızın çok daha parlak göründüğünü fark edeceksiniz!

Son olarak tüm ten makyajınızı yaptıktan sonra pudralı ve yapay mat görünümünden kurtulmak için de Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici spreyden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz makyaj sabitleyici spreyi yanınıza alarak gün içerisinde ürünlerin çizgilere dolduğunda veya ürünler hafifçe matlaştığında kullanabilirsiniz.

 Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici spreyi ve diğer tüm Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.