Omega 3 Eksikliği Belirtileri / Farmasi Nutriplus Omega 3 Balık Yağı

Vücudumuz alarm vermeye başladığında bakmamız gereken ilk nokta vitamin eksikliğinin olup olmamasıdır! Eğer son zamanlarda sıkça halsiz hissediyorsanız, sıkça uyku problemi yaşıyorsanız veya beklenmedik derecede cildinizde ekstrem olaylar gözlemliyorsanuz O halde belki de vitamin değerlerinize baktırmanın zamanı geldi de geçiyor demektir! Vücut için en elzem vitaminlerden biri olan omega-3 vitamininin eksikliğinde ortaya çıkan bazı durumlar şunlar olabilir;

Eğer sık sık saç dökülmesi saç kuruluğu kepeklenme ve saç derisinde egzamatik problemler yaşıyorsanız belki de Omega 3 eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir.

Aynı şekilde deri döküntüsü, deride matlık, egzamatik problemler yaşıyorsanız yine Omega 3 eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir.

Tırnaklarınız ekstra güçsüzleşti ise, kararıyorsa ve ufak bir darbe de bile kırılıyor ise Omega 3 eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir.

Ayrıca Omega 3 eksikliği kişide yok uyku problemi, halsizlik ve psikolojik bazı sorunlara da neden oluyor.
Sizde Omega 3 desteğini doğal ve güvenilir bir kaynaktan edinmek isterseniz Farmasi nutriplus serisindeki Omega 3 balık yağına şans verebilirsiniz!

İçerisinde trigliserit balık yağı bulunan Farmasi Omega 3 balık yağı 11 yaş ve kullanım ve üzeri için uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 2 kez 1 kapsül kullanılması önerilir. Doktorun tavsiye ettiği şekilde kullanabilirsiniz. İçerisinde 60 kapsül bulunan Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağının yanında ilaç kutusunda hediye! Takviye edici gıda olarak kullanmak isterseniz Farmasi markasını Tercih edebilirsiniz.

Farmasi Omega 3 balık yağı 60 kapsül 9700767

Farmasi ürünlerini online olarak sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.