Online, Temiz İçerikli ve Uygun Fiyatlı Ev Temizlik Ürünleri Almak İsiyorum

Farmasi ev temizlik ve bakım ürünlerini bulabileceğiniz online, temiz içeriğe sahip, uygun fiyatlı ve güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir Türk markasıdır!

Farmasi online ve güvenli alışverişin uygun fiyat ile hayat bulmuş halidir!
Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm, alkol, SLS, fitalat, triklosan, hayvansal yağlar bulunmadığı gibi aynı zamanda zararlı bileşenler de bulunmaz! Farmasi ürünlerinin içerisinde doğal hammaddelerden üretilmiş içerikler bulunur.
Farmasi Mr Wipes Bio Home tuvalet temizleyici;

Özel açılı başlığı ile tuvaletin iç ve kıvrımlarında oluşan kireç kir birikintisi ve pas lekelerini çözer kullanım kolaylığı sağlar.
Yeni 40’lı paketi ile çok daha kullanışlı hale gelen Farmasi Mr Wipes temizleme mendillerini denediniz mi?

Limon ve okyanus esintisi kokulu içerisinde 40 adet mendil bulunan Farmasi Mr Wipes Clean temizleme mendilleri uygulanan bölgeyi dezenfekte eder, direkt bakteri oluşumunu önler.

Farmasi Mr Wipes nem ve rutubet emici bezleri dilerseniz aracınızın içerisinde, dilerseniz elbise dolabınızda ve evinizde kullanarak kötü kokunun adsorbe edilmesine ve rutubetin emilmesine yardımcı olabilirsiniz.
Mr Wipes renk koruma bezleri her an yanınızda!

Eğer 1 kere  çamaşır makinasını açmak ve renkli ve beyazları bir arada yıkamak istiyorsanız o halde Mr Wipes renk koruyucu bezi çamaşır makinanızın içerisine koyarak renklilerin beyazlara geçmesine önleyebilirsiniz!

Mr Wipes araç kurulama bezi ise mikro fiber yapısı ile ara aracınızın üzerinde toz bırakmadan temizlik etkisini sağlar.
Mr Wipes genel temizlik bezleri özel mikrofiber yapısı ile evinizde toz kalıntı bırakmadan rahat bir temizlik imkanı sağlar.
Halı koltuk ve yer silme bezinden mikrofiber zor kir ve ya bezine varana kadar Farmasi’de bütün temizlik ürünlerini bulabilirsiniz !

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan Sipariş verebilirsiniz.
Online temizlik ürünlerini bulabileceğiniz bir sayfada ayrıca tüm ev, kişisel ihtiyaç, araç bakım, çocuk ihtiyaçlarını da Farmasi’den karşılayabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.