Profesyonel Makyajın Yardımcıları Farmasi Makyaj Fırçaları

Profesyonel görülen bir makyajın en önemli adımlarından biri de makyajı uygulama adımıdır, yani ürünleri ne ile uyguladığınızdır.. Makyajı uyguladığınız makyaj aplikatörler ve fırçalar makyajınızı çok daha pratik bir şekilde yapmanıza olanak sağlarken aynı zamanda makyajınıza ayrı bir profesyonellik açısı da katar. Siz de uygun fiyat segmentinde yer alan Farmasi makyaj fırçalarını koleksiyonunuza ekleyerek çok daha pratik bir şekilde makyajınızı yapabilirsiniz. İşte Farmasi profesyonel makyaj yardımcıları, makyaj fırça çeşitleri;

Farmasi kesik uçlu allık fırçası isterseniz kontür uygulayıp dağıtabileceğiniz, isterseniz allık bronzer veya hafif bir şekilde aydınlatıcı uygulayabileceğiniz Joker bir fırçadır. Birden fazla işlemi bulunduğu için mutlaka makyaj koleksiyonunuza eklememiz gerekir.

Farmasi çift taraflı pudra ve allık fırçası makyaj koleksiyonunuzda mutlaka olması gereken bir diğer fırça ise Farmasi çift taraflı pudra ve allık fırçası. Makyaj çantanıza attığınızda birbirinden farklı işlevleri bulunan bu fırçayı mutlaka edinmelisiniz.

Farmasi fondöten fırçası fondötenleri çok daha pürüzsüz ve profesyonel bir şekilde uygulamanıza yardımcı olan bu fırçayı aynı zamanda kapatıcınızı veya krem kontürünüzü uygulamak için de kullanabilirsiniz.

Farmasi çift taraflı Kkaş fırçası kaşlarınızı hem doldurup hem de tarayabileceğiniz muazzam bir fırçadır.

Farmasi ruj fırçası kremsi formda rujları taşırmadan sürmek veya herhangi bir parlatıcıyı uygulamak için idealdir.

Farmasi eyeliner fırçası Pomad yani jel formdaki eyeliner’ı ince bir şekilde uygulamak için idealdir. Ayrıca bu fırça ile kaşlarınızı da doldurabilirsiniz.

Farmasi göz farı fırçası göz makyajındaki renk geçişlerini daha da yumuşatmak, renklerin birbirine daha kolay bir şekilde karışmasını sağlamak için mutlaka kullanmanız gereken bir fırça çeşididir. Özellikle göz kapağının katlama bölgesine far uygularken iyice karıştırarak daha profesyonel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.