Saç Dökülmesi İçin Şampuan ve Saç Bakım Ürünleri Önerileri

Farmasi %100 Türk markası olarak temiz içerikli saç bakım ürünlerinin sizlerle buluşturuyor!

Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben parfüm SLS alkol ftalat triklosan türevleri yer almadığı gibi doğa dostu yaklaşımıyla hayvanlar üzerinde deney de yapmıyor. Farmasi ürünlerini uygun fiyat segmentinde online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.


Bildiğiniz gibi sarımsağın yeni tüyler çıkartmada ve saç köklerini güçlendirmede mucizevi bir etkisi vardır. Fakat sarımsak kokusundan hoşlanmıyorsanız Dr Cevdet Tuna vitalizing serisindeki koparak dökülmeye eğilimli saçlar için sarımsak özlü canlandırıcı şampuan da hiçbir şekilde Sarımsak kokusunu saçlarınızdan alamayabilirsiniz.

Özellikle saç uçlarına ve saç boyalarına uyguladığınızda koparak dökülmelerden kurtulabilirsiniz. Dr Cevdet Tuna vitalizing saç bakım ürünlerinde koparak dökülen saçlara daha kuru sertleşmiş saçlara varana kadar en işlevsel saç bakım ürünlerini bulabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsak yağı canlandırıcı saç bakım yağını banyo öncesinde saç uçlarından başlayarak saç derinize doğru Masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Daha sonra şampuan ile durulayıp haftada 2-3 kere kullanabilirsiniz.
Dilerseniz Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsak özlü şampuan ve yağın yanında mat ve yıpranmış saçlarınızı canlandırmak için Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsak ve Ginseng sabununu da kullanabilirsiniz.
Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsak özlü şampuan 1108187 225 ml
Dr Cevdet Tuna vitalizing sarımsak yağı canlandırıcı saç bakım yağı 1104138

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.