Sivilce Karşıtı Farmasi Ürünleri

Cildinizde ergenlik dönemine bağlı veya hormonal olarak sık sık sivilcelenme sorunu yaşıyorsanız veya cildiniz ekstra olarak yağlanıyor, sebum dengesi bozuluyor ve sivilcelenmeye neden oluyor ise o halde bu duruma el atmanın zamanı gelmiş demektir!

Farmasi Kozmetik %100 Türk markasıdır ve bünyesinde birbirinden farklı ürünleri barındırır. Farmasinin temiz içerikli cilt bakım ürünleri ile sivilcelerinize savaş açabilirsiniz! Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol türevleri bulunmadığı gibi doğa dostu yaklaşımı ile hayvanlar üzerinde deney yapmaz ve sizleri temiz içerikli ürünler ile buluşturarak bunları uygun fiyatlar piyasaya sürer!
İşte sivilceleriniz için kullanabileceğiniz popüler Farmasi bakım ürünleri;

Farmasi sivilce karşıtı serisinin en meşhur olanı Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisidir.

Çay ağacı yağı serisinin içerisinde yüz temizleme jeli, çay ağacı yağı özlü sabun, yüz toniği, yüz kremi SOS serum bulunmaktadır. Bütün ürünleri bir arada kullanarak cildinizin sebum dengesini düzenleyebilir fazla yağlanmayı kontrol altına alabilirsiniz. Oluşmuş sivilcelerin kızarıklığı ve şişliği ne engelleyebilir, sivilce oluşumuna engel olabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisi sayesinde cildinizde bakteri üremesini engelleyebilir, bu sayede sivilcelerin tüm yüzünüze yayılmasına engel olabilirsiniz. Dr Cevdet Tuna SOS  serum acil durumlarda kullanabileceğiniz muhteşem bir bakım ürünü ürünüdür. Aktif sivilcelerin üzerine uyguladığınızda sivilcenin anında acısını, şişliğini, kızarıklığını alarak akneyi sakinleştirir, bakteri üremesini engelleyerek sivilcenin kısa zamanda kurumasını sağlar.

Farmasi aktif karbon serisi de sivilce problemi yaşayanların memnun kalacağı bir seridir.

Cildinizin sebum dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur. İçerdiği kömür özleri sayesinde oluşmuş sivilcelerin kızarıklığı ve şişliğini alarak sivilce oluşumunu engeller. Gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur ve siyah nokta oluşumunu da engeller. Aktif karbon serisinin içerisinde tüm cilt bakımınızı yapabileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.