YAĞLI VE KARMA CİLTLERE UYGUN FARMASİ ÜRÜNLERİ

Bu aşamada size önerebileceğimiz farmasi ürünleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.  

İlk olarak size içeriğinde çay ağacı yağı bulunduran Farmasi Çay ağacı yağı serimizdeki ;

-Çay Ağacı Yağı Yüz Yıkama Jeli,

-Çay Ağacı Yağı Tonik,

-Çay Ağacı Yağı Nemlendirici Krem,

-Çay Ağacı Yağı SOS Serum,

-Çay Ağacı Yağı Sabun 

Farmasi Dr.C.Tuna Çay Ağacı serimizin içerisindeki çay ağacı yağı antibakteriyel ve antiviral etkilidir. Serimizi düzenli kullandığınızda günlük bakım adımlarınızı tamamlayarak cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlayabilirsiniz.

Diğer bir serimiz ise Farmasi Aktif Karbon Serisidir. Aktif Karbon serisindeki her bir ürün karma ciltlerin günlük bakımını tamamlayıcı aşamaları içerir. Son dönemlerde cilt bakımında oldukça popüler olan karbon yada çoğumuzun siyah maske olarak bildiği üründe bu seriye dahildir. Siyah noktalar üzerinde temizleyici ve arındırıcı etkiye sahiptir. Hadi gelin bu seride tam olarak hangi ürünler var birlikte bakalım.

-Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli,

-Aktif Karbon Maske Öncesi Serum,

-Aktif Karbon Siyah Maske,

-Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik

Farmasi Dr.C.Tuna Aktif Karbon Serimizi karma ciltlerimiz günlük bakım adımlarını yerine getirmek için tercih edebilirler.Ayrıca siyah noktaların temizlenmesine yardımcı olan bir seridir. Ürünlerle ilgili daha detalı bilgi almak için web sitemizdeki Dr.C.Tuna ürünleri başlığı altındaki Aktif Karbon Serisi ürünlerimize bakabilirsiniz.Farmasi Kozmetik %100 Türk markasıdır ve bünyesinde birbirinden farklı ürünleri barındırır. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben türevleri bulunmadığı gibi doğa dostu yaklaşımı ile hayvanlar üzerinde deney yapmaz. 

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.