Temiz İçerikli Bebek Bakım Ürünlerini Nereden Satın Alabilirim? Farmasi Bebek Bakım Ürünleri

En değerlimiz olan bebeklerimiz için doğru bakım ürünlerini bulmak kimi zaman çok zor olabiliyor. Piyasada satılan birçok markanın içerisinde olan içeriklere ürünlerin arkasına baktığımızda zararlI bileşenlere rastlıyoruz.. Bunlardan ilk sırada yer alanlar maalesef paraben, parfüm, alkol ve silikon, SLS çeşitleri..

Bu ürünleri bebeğimizin cildine kullanmaktan kaçırıyoruz ve oldukça haklıyız. En değerlimiz olan bebeklerimizin cildine doğal ve temiz içerikleri ürünleri kullanmak biz annelerin hakkı! Bu yüzden Farmasi doğal içerikli bebek bakım ürünlerini çok daha uygun fiyatlar ile sizinle buluşturuyor.

İşte Farmasi’de bulacağınız birbirinden farklı bebek bakım ürünleri;

Farmasi Baby lotion
Farmasi’nin içerisinde zararlı kimyasallar bulunmayan vitamin E ile desteklenmiş ve yumuşacık bir ten bırakan Farmasi bebek losyonunu mutlaka denemelisiniz. Farmasi bebek losyonu bebeğinizin cildinizin pH dengesini bozmadan doğal bir şekilde nemlenmesine yardımcı olur.

Farmasi pişik önleyici krem
İçerisinde paraben ve parfüm türevleri bulunmayan Farmasi pişik önleyici krem bebeğinizin hassas cildine göre! Özellikle kızarıklıklar, kırmızılıklar ve terlemeye bağlı olarak oluşan pişiklerine önlenmesine yardımcı olur.

Farmasi papatyalı bebek şampuanı
Bebek şampuanında göz yakmaması ve pH dengesinin düzenlenmiş olması çok önemlidir. Farmasi papatyalı bebek şampuanı ile mis gibi koku sayesinde aynı zamanda bebeğinizin gözleri de yanmayacak.

Farmasi Bebek kolonyası
ebeklerinin eşyalarını mis gibi temiz kokmasını ve bunun temiz içerikli ürünler ile olmasını istiyorsanız pembesi Bebek kolonyası tam sizlik!

Farmasi zeytinyağlı bebek şampuanı
Bebeğinizin cildini asla kurutmayacak, gözlerini yakmayacak bir şampuandır.

Farmasi zeytinyağı ve papatya özlü bebek yağı
Bebeğinizin hassas cildinin nemlenmesini yardımcı olacak ve ardından yumuşacık bir his bırakacak zeytinyağı özlü ve e vitamini ile desteklenmiş sprey formda bir bebek yağıdır.

Farmasi saç açıcı sprey
Çocukların ince telli saçların kırılmadan açılması için özel olarak üretilmiştir. Yumuşacık İpek gibi saçlara sahip olmasına yardımcı olur.

Tüm bebek bakım ürünlerini Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.