Terlemeye ve Ter Kokusuna Karşı Temiz İçerikli Farmasi Deodorantlar

Günlük hayatta parfüm kullanmak ter kokusunu bastırmaz. Aksine parfüm sadece yüzeysel olarak güzel kokmanızı sağlar. Ter kokusu için mutlaka koltuk altına özel ürünler kullanmalısınız. Bunun için koltuk altınıza özel bir müdahalede bulunmanız ve özel ürünler kullanmanız gereki. Fakat piyasada bulunan çoğu koltuk altı roll-on u ve koltuk altı spreyinin içerisinde alüminyum başta olmak üzere birçok zararlı bileşen bulunur. Bu da uzmanların söylediğine göre kanser oluşumunu tetikliyor! Sizde temiz içerikli ürünler ile ter kokusunu önlemek ister misiniz? O halde ihtiyacınız olan tüm ürünler Farmasi’de!

Farmasi parfümler başta olmak üzere deodorantlarında da özel esanslar kullanır ve oldukça kalıcıdır. Sizde ter kokusunu doğal yollarla önlemek ve en önemlisi zararlı bileşenleri vücudunuza almamak için Farmasi deodorantlarını tercih edebilirsiniz!

Farmasi yepyeni kokuları ve yeni ambalajları ile gün boyu temizlik ve tazelik hissini yaşatıyor. Ter kokusunu önlemeye  yardımcı olan Farmasi Stay Fresh deodorantların birbirinden farklı seçenekleri bulunuyor!
İsterseniz pudra kokusu olarak Farmasi Stay Fresh Powder, İsterseniz hafif bir koku olarak Farmasi Stay Fresh Cotton veya daha spor bir koku olarak Farmasi Stay Fresh Comfort deodorantı tercih edebilirsiniz. Her 3 koku da parfümünüz ile yarışmaz, tek başına temiz ve hafif kokar.

Erkekler için de özel olarak üretilen kokular bulunuyor! Taze ve etkin koruma için Farmasi Stay Fresh Men serisinde Farmasi Stay Fresh Aqua dedorant ile temizlik hissi yaşayabilirsiniz. Erkek parfümleri nin kokusunu bastırmadan temizlik hissini yaşatan Farmasi Sport kokusu ise günlük hayatta kullanabileceğiniz oldukça Ferah ve temiz bir kokudur.

İçerisinde alüminyum bulunmayan ürünleri güvenle koltuk altınıza uygulayabilirsiniz. Özellikle duştan hemen sonra uygulandığında uzun süre ter kokusuna karşı koruma performansı vardır. Spora giderken kullanabilir, gün içinde sık sık tazeleyebilirsiniz. Çantanıza atarak gün içinde koltuk altınıza uyguladığınızda pudrasız olduğu için herhangi bir leke sorunu ile de karşılaşmazsınız.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.