Ünlü Makyaj Artisti Tahsin Eryılmaz Farmasi Ürünleri İle Mükemmel Dudak Makyajının Sırlarını Paylaşıyor!

 

Dudak makyajı bir makyajın olmazsa olmaz en önemli adımlarından biridir. Fakat mükemmel dudaklara kavuşmak her zaman kolay olmuyor.. Özellikle kış mevsiminin gelmesiyle dudaklarımız bir hayli çatlıyor, solgun bir renge bürünüyor.. Ünlü makyaj artisti Tahsin Eryılmaz özenle seçtiği Farmasi ürünleri ile dudak makyajının püf noktalarını anlatıyor!
Ünlülerin makyaj artisti Tahsin Eryılmaz’ın seçtiği Farmasi ürünlerine birlikte göz atalım;

  1. Adım Dudaklarına İyi Bak

Farmasi dudak nemlendiricisi ile dudaklarını nemlendirmeyi ihmal etme! Yeni formülize edilmiş Farmasi dudak nemlendiricisi şeffaf renkte olduğundan dolayı dilerseniz tek başınıza kullanabileceğiniz, dilerseniz renkli rujların altına kullanabileceğiniz joker bir üründür.

  1. Adım Mükemmel Dolgun Görünüm

Farmasi intense Color ruj serisi avakado yağı içeren özel formülü sayesinde dudakları ekstra olarak nemlendirir. Bildiğiniz gibi kışın dudaklarımız fazlaca kurur. Bu yüzden saten bitişli rujlara yönelmekte fayda var. Farmasinin yeni çıkardığı İntense Color Ruj serisinde birbirinden iddialı tonları, yumuşacık dudaklar ile bulabilirsiniz.

  1. Adım Dudaklarına Bakım Yaparken Renklendir

Farmasi’nin yeni çıkardığı lip plumper dudak dolgunlaştırıcısı ile dudaklarına yeni bir soluk kat! sizde Bıçak altına yatmadan önce dudaklarınızda doğal bir şekilde dolgunlaştırmak istiyorsanız Farmasi lip plumper dudak dolgunlaştırıcı ürünlere yönelebilirsiniz! Bu 3 ürünü kullanarak mükemmel dudak makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini yüzde 30 %40 daha indirimli fiyattan satın almak ister misiniz? Cevabınız evet ise sayfamızı üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra vereceğiniz siparişlerde %30 %40 katalog fiyatı üzerinden daha indirimli bir şekilde tüm ürünleri satın alarak kar elde edebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.