Yılbaşına Özel Farmasi Hediye Fikirleri!

Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerinizi mutlu etmek onlarla küçük anılar biriktirmek istiyorsanız Farmasi hediyelik fikirlerimize mutlaka göz atmalısınız! Farmasi %100 Türk markası olarak birçok ürünü uygun fiyat segmentinde bulabileceğiniz ve özellikle yeni yıl kampanyalarında çok daha indirimli bir şekilde ürünleri satın alabileceğiniz bir markadır. İşte yeni yıl kataloğunda sizleri bekleyen fırsatlar ve Farmasi ürünlerinde hediye seçenekleri;

Eğer makyaj sever birine hediye almak istiyorsanız Farmasi’nin renkli kozmetik dünyasında adeta kaybolacaksınız! Farmasi’nin BB serisi muhteşem bir hediyelik olacaktır! Hafif makyajlar yapmaktan hoşlanan sevdiğiniz için Farmasi BB Krem, Farmasi BB göz çevresi kremi, Farmasi BB pudra ve Farmasi BB rujlar ile harika bir paket oluşturabilirsiniz!

Renk eşitsizliklerinden müzdarip bir arkadaşınız var ise Farmasi CC krem satın alarak günlük olarak hafif makyajlar yapmasını sağlayabilirsiniz.
Farmasinin birbirinden farklı maskara seçenekleri de maskara sever kişileri mutlu edecektir. Ayrıca farmasinin parlak, mat, saten, bitişli birbirinden farklı rujları ile harika setler oluşturabilir, sevdiklerinizi şımartabilirsiniz!

Farmasi erkekleri de düşünüyor!

Farmasinin birbirinden farklı erkek parfümleri yılbaşına özel indirimli;

Farmasi Quattro Vento parfüm, Farmasi Quattro Aria her erkeğin arzu edeceği muhteşem bir parfümdür. Siz de Farmasi ile erkek arkadaşınızı, babanızı, abininizi sevindirmek istiyorsanız tıraş sonrası losyon, deo roll-on veya parfüm seti ile şımartabilir ve indirimli fiyat üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabileceğiniz gibi sayfamız üzerinde bulunan üyelik kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz. Böylece ürünleri çok daha indirimli fiyat üzerinden sepetinize ekleyerek kar elde etmiş olursunuz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.