Farmasi Bubble Bath Bahar Esintisi

Farmasi ürün çeşitlerini gün geçtikçe arttırmaya ve bizleri yeni ürünlerle buluşturmaya devam ediyor! Farmasi Bubble Bath 3’ü 1 arada kullanılabilecek pratik, işlevsel bir üründür. 500 mil ambalaja sahip Bubble Bath Bahar esintisi hem duş jeli, hem şampuan, hem de banyo köpüğü olarak kullanılacak konsantre formülü ile 3’ü 1 arada harika bir üründür. Dilerseniz bu ürünü hem vücut temizleyiciniz için duş jeli olarak hem kuvvetinizle banyo köpüğü olarak, hem de şampuan olarak kullanabilirsiniz.

Konsantre bir ürün olduğu için 500 ml lik ambalajı 1000 ml denk geliyor! Konsantre bir ürün olması kullanım kolaylığı açısından ve ürünün bereketli olması açısından oldukça uzun bir kullanım sunuyor. Kokusu Bahar esintisi olduğu için bahar ve yaz ayları için kullanıma oldukça uygundur.

İçeriğinde paraben, parfüm, SLS, hayvansal yağ, alkol bulunmayan temiz içerikli 3’ü 1 arada kullanılabilecek bir duş ürünü arıyorsanız Farmasi Bubble Bath Bahar esintisi lavantalı kokusuna mutlaka bakmalısınız! 2 kat etkili olan Yani 500 ml’lik ambalajı 1000 ml denk gelen konsantre formülü ile uzun süre kullanım açısından oldukça önemlidir. Dilerseniz şampuan olarak, dilerseniz duş jeli dilerseniz banyo köpüğü olarak kullanabileceğiniz özel formülüyle konsantre yapısı sayesinde uzun süre kullanılacak bir üründür! Farmasi ürünlerini farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.
Şampuan, duş jeli ve banyo köpüğü tek üründe! Temiz içerikli bu ürünleri duş sırasında pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Farmasi Bubble bath Bahar esintisi 500 ml 1103172

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.