Farmasi Bubble Bath Gül Bahçesi

Duş sırasında temizlenmek, arınmak, mis gibi kokmak ve tazelenmek istiyorsanız 3’ü 1 arada muhteşem bir ürün ile tanıştıralım sizi! Farmasi Bubble Bath banyo köpüğünü dilerseniz şampuan, dilerseniz duş jeli, dilerseniz küvetlerinizde banyo köpüğü olarak kullanabileceğiniz bu ürün konsantre formülüze edilmiştir. 500 ml ambalajı 1000ml e tekabül etmektedir. Konsantre formülü ile uzun süre yetecek, bereketli bir üründür.

Argan yağı ile formülize edilmiş özel formülü vahşi Gül aroması ile renklendirilmiştir. Vücut bakımınızda mis gibi kokmak, tazelenmek, vücudunuzun kurumasını engellemek, vücudunuzu beslemek ve aynı zamanda parlaklık atmak istiyorsanız Farmasi Bubble Bath Gül bahçesine mutlaka şans vermelisiniz. Gül kokusunu sevenlerin bayılacağı vahşi Gül kokusuna sahiptir. Formülize edildiği Argan yağı ile cildinizin kurumasını engeller. Özellikle kuru ciltlerin en büyük problemi duş sırasında ciltlerinin kuruyup gerilmesi ve hatta kuruluktan oluşan kaşıntı problemidir. Argan yağı ile formüle edilmiş özel yapısı sayesinde cildinizi kurutmaz, temizlik hissini yaşatırken cildinizin gerilmesine ve kaşınmasına da engel olur. Yumuşak bir vücut bırakır. 3 farklı kullanımı sayesinde oldukça pratik bir üründür.

Farmasi ürünlerini farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca Farmasi’ye üye olarak Farmasi ürünlerinin katalog fiyatı üzerinden %30  %40 daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Şampuan,  duş jeli ve banyo köpüğünü tek bir üründe toplayan Farmasi yenilikçi tavrı ile her geçen gün bizleri yeni ürünler ile buluşturmaya devam ediyor!

Farmasi Bubble Bath Gül bahçesi 500 ml 1103170

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.