Farmasi Bubble Bath Yıldız Meyvesi

Duş sırasında hafif meyveli, tatlı, bahar ve yazı anımsatan kokulardan hoşlanıyorsanız Farmasi Bubble Bath Yıldız meyvesi kokulu 3’ü 1 arada bu muhteşem ürüne bayılacaksınız! Lime limonu ve aloe vera özleri ile zenginleştirilmiş Farmasi Bubble Bath konsantre bir üründür. 550 ml ambalajı 1000 ml e tekabül etmektedir. Uzun süre kullanım kolaylığı sağlar. Bu yüzden bereketli bir üründür. 3’ü 1 arada formülü tek bir ürünü üç farklı şekilde kullanmanıza imkan tanır.

Dilerseniz şampuan, dilerseniz duş jeli, dilerseniz banyo köpüğü olarak kullanabilirsiniz. Duş sırasında saçlarınızı temizlemek ve arındırmak için şampuan, vücudunuzu temizlemek arındırmak ve aynı zamanda nemlendirmek için duş jeli, ayrıca küvetinize banyo köpüğü olarak kullanabilirsiniz. Kalıcı koku sayesinde bahar ve yaz aylarında kullanıma oldukça uygundur. Lime aroması sayesinde oldukça temiz, ferah ve dinç hissettirir.

Aloe vera özleri cildinizin kurumasını engellerken aynı zamanda cildinize nem takviyesi yapar ve kuru ciltler başta olmak üzere cildinizin yumuşacık kalmasına yardımcı olur. Özel formüle edilmiş temiz içeriği ile güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol, hayvansal yağ türevleri bulunmadığı ve aynı zamanda hayvanlar üzerinde deney yapmayan doğa dostu formülü ile sizde Farmasi Bubble Bath ürününü çok seveceksiniz!

Farmasi Bubble Bath ile şampuan duş jeli ve banyo köpüğü tek üründe kullanabileceğiniz özel bir formüle sahiptir. Sizde bu ürünü satın almak için farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilir ve online olarak güvenle satın alabilirsiniz.

Farmasi Bubble Bath Yıldız meyvesi 500 ml 1103171

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.