Farmasi Epilex Gül suyu ve Shea yağlı Tüy Dökücü Krem

Epilasyon işlemleri canınızı sıkmasın! Eğer açılı tüylerden kurtulma yöntemlerinden hoşlanmıyorsanız veya canınızın acımasına dayanamıyorsan Farmasi tüy dökücü kremleri deneyebilirsiniz! Farmasi bu konuda da sizi yalnız bırakmıyor. Hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği epilex tüy dökücü krem ile tüylerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Shea yağı ile geliştirilmiş formül gül suyu ve E vitamini ile birleştirilmiştir. En hassas ciltlerin bile kullanımına uygun olan Farmasi epilex tüy dökücü krem ile hem kol kıllarını, hem bikini bölgesindeki kılları, hem de bacak ve diğer bölgelerdeki kılları almak için kullanabilirsiniz.

Tüy dökücü kremlerin en güzel yanı elbette acısız ve ağrısız olması. Özellikle ağda sonrası kararmalar sarkmalar, kızarmalar ve hatta morarmalar yaşıyorsanız tüy dökücü kremleri tercih edebilirsiniz. Tüy dökücü kremler cildinizde hiçbir iritasyona sebep olmazken pürüzsüz bir his bırakır.

Farmasikataloğu.com sayfasındaki ürünleri inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak siz de Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra tüm Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olursunuz. Siz de Farmasi ailesine katılmak ve Farmasi ayrıcalıklarından faydalanmak için mutlaka üye olmalısınız!

Farmasi epilex Gülsuyu ve Shea yağlı tüy dökücü krem 1114049 100g

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.