Farmasi Eurofresh Advanced Care 7 etkili Diş Macunu

Farmasi ürün çeşitliliğinde sınırları zorlamaya devam ediyor! Farmasi bünyesinde cilt bakımından renkli kozmetiğe, bebek bakım ürünlerinden temizlik ürünlerine, Ağız ve diş Sağlığı ürünlerinden parfümlere varana kadar birbirinden farklı ürünleri bünyesinde bulundurmaya devam ediyor. Farmasi’nin en sevilen, temiz içerikli diş macunundan biri olan Eurofresh Advanced Care 7 etkili diş macunu inci gibi dişler, sağlıklı gülüşler için sizi bekliyor!
Eurofresh 7 etkili diş macunu dişleri beyazlatmaya, diş hassasiyetinin giderilmesine, dişleri temizlemeye, bakteri plağını önlemeye, nefes tazelemeye, diş minesinin korunmasına, tartar oluşumunun kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Birçok piyasada satılan diş macunlarının içerisinde fosfat, sülfat gibi zararlı bileşenler bulunur. Ağız yoluyla aldığımız bu içerikler hem insan sağlığı açısından hem de ağız bakımı açısından oldukça zararlıdır. Sizde temiz içerikli bir diş macunu arayışındaysanız Farmasi Eurofresh 7 etkili diş macununu tercih edebilirsiniz.

Farmasi Eurofresh 7 etkili diş macunun içerisinde paraben, florür, triklosan, gluten bulunmaz. Ayrıca Farmasinin ürünlerinin içerisinde SLS, parfüm, alkol ve hayvansal gıda türevleri de bulunmaz. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Doğa dostu Farmasi ürünlerinin paketlemesinde de geri dönüştürülebilir paketlemeler kullanıyor. Siz de %100 yerli sermayeyle yoluna devam eden ve temiz içerikleri bulunan, ihtiyacınız olan tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceğiniz Farmasi markasını tercih ederek hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Farmasi ürünlerini güvenle farmasikatalogu.com sayfası üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

Farmasi Eurofresh Advanced Care 7 etkili diş macunu 112 gram 1113006

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.