Farmasi Eurofresh Aloe Veralı Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu

Piyasada bulunan çoğu diş macunu ve diş bakım ürününün içerisinde zararlı birçok madde bulunmaktadır. Ağız yoluyla bizzat vücudumuza aldığımız bu zararlı maddelerin insan sağlığı açısından çok fazla zararı vardır. Örneğin içerisinde paraben, florür, triklosan, gluten ve hayatta hayvansal yağ içeren diş bakım ürünlerini kullanmak zamanla insan sağlığını bozar. Farmasi Eurofresh aloe veralı misvaklı beyazlatıcı diş macununun içerisinde paraben florür triklosan gluten bulunmaz!

Bu yüzden güvenli kullanabilirsiniz. Ayrıca çoğu beyazlatıcı diş macununun aksine diş minesinde ve dişlerde hassasiyete yol açmaz. Bu yüzden güvenle hassas dişler dahil olmak üzere herkes kullanabilir. Aloe vera ile hassas bir bakım sağlamaya çay ve kahve lekelerinin giderilmesine doğal parlaklık ve beyazlık vermeye plak ve tartarın önlenmesine, ferah bir nefes sağlamaya yardımcı olur. İçerdiği aloe vera özleri sayesinde hem diş minesinin hem diş yüzeyinin hem de diş etlerinin bakımını sağlayan Eurofresh beyazlatıcı diş macunu misvak etkisi ile de ağız kokusunu önlemeye de yardımcıdır. Ayrıca misvak özleriyle çay ve kahve lekelerin giderilmesinde yardımcı olurken dişlerinizde günden güne artan beyazlığı gözlemleyebilirsiniz.

Farmasi Eurofresh aloe vera özlü ve misvaklı beyazlatıcı diş macunu düzenli olarak kullanıldığında dişlerde 1, 2 tona varana kadar beyazlama ve diş renginde açılma gözlemleneceksiniz. Siz de Farmasi ürünlerini güvenli online olarak sipariş vermek için farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi Eurofresh aloe veralı misvaklı beyazlatıcı diş macunu 112 gram 1113015

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.