Farmasi Eurofresh Big Kids Diş Macunu

Çocuklara ağız ve Ddş bakımını sevdirmek oldukça önemlidir. Piyasada satılan çoğu diş macununun içerisinde paraben, sülfat, SLS, triklosan, florür türevleri bulunur. Ağız yoluyla alınan bu içerikler hem çocukların sağlığının açısından çok tehlikelidir hem de zamanla vücuda alındıkça ciddi sorunlar meydana getirir. Farmasi eurofresh Big Kids diş macunu içerisinde paraben, sülfat, SLS, triklosan türevleri bulundurmaz! Bu yüzden çocukların sağlığına oldukça uygundur.

Eurofresh Big Kids +7 yaş üzeri kalsiyumlu diş macunu çocukların diş sağlığının korunması için özel olarak formüle edilmiştir. İçerdiği kalsiyum sayesinde çocuklarınızın diş sağlığının korunmasına yardımcı olurken diş minesinin zedelenmesine de engel olur. Beyaz, sağlıklı, inci gibi gülüşler için Farmasi Eurofresh big kids 7 yaş üzeri kalsiyumlu diş macununu gönül rahatlığı ile çocuklarınızın ağız bakımında kullanabilirsiniz.
Farmasi Big Kids diş macunu zengin mineral içeriği ile çocukların gelişim sürecini desteklemek için özel olarak formüle edilmiştir. İçerdiği remineralizasyon diş minesini güçlendiren önemli bir formüldür. SLS ve florür içermediğinden dolayı kullanımı oldukça güvenli olan Eurofresh Big Kids diş macunu diş ve diş etinin sağlığının korunmasına yardımcı olurken karpuzlu aroması ile çocuklarınızın diş bakımını sevmesine de yardımcı olur. Sizde Farmasi ürünlerini güvenli bir şekilde sipariş etmek için farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi Eurofresh big kids diş macunu 1113012 50 gr

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.