Farmasi Eurofresh Little Kids 3 Yaş Üzeri Çocuklar İçin Diş Macunu

Çocuklara ağız ve diş sağlığını, bakımını aşılamak sandığınızdan daha zor olabilir. Üstelik piyasada içeriğinde birbirinden zararlı maddeler bulunan diş ve ağız bakım ürünleri bulundukça bu iş daha da zorlaşıyor.. Farmasi eurofresh çocuklar için ürettiği çilek aromalı özel diş macunu sayesinde çocuklarınıza ağız ve diş bakımını sevdirmeyi amaçlıyor!

Çocuklarınızı ağız ve diş bakımı yaparken onları bu bakım rutinini yapmaya yönlendiren özel tadı sayesinde bu özel anları daha da sevmesini sağlıyor. +3 yaş ve üzeri için uygun olan çilek aromalı Eurofresh Diş macununun içerisinde paraben, florür, triklosan, gluten ve koruyucu, renklendirici bulunmaz!

Farmasi Eurofresh Little kids diş macunu çocuklar için özel geliştirilmiştir. içerisinde SLS ve florür bulunmaz. Dişlerin parlamasına, diş ve diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur. Siz de çocuğunuzun Ağız ve Diş bakımında temiz içerikli ürünler kullanmak istiyorsanız, bunun en etkili yolu olan temiz içerikli diş macunlarından faydalanmak istiyorsanız Farmasi eurofresh Little kids 3 yaş üzeri çocuklar için diş macunu mutlaka kullanmalısınız! Çilek aromalı özel formülüyle çocuklarınızı ağız ve diş bakımı sevdirecek bir üründür. Farmasi ürünlerinin güvenli online olarak farmasikatalogu.com sayfasından sipariş verebilirsiniz.

Farmasi Eurofresh Little Kidse 3 yaş üzeri çocuklar için diş macunu çilek aromalı 50 gram 1113518

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.