Farmasi Firming Masaj Eldiveni

Farmasi ürün çeşitliliği konusunda her gün bir adım ileriye giderek özellikle kişisel bakım kategorisinde en çok tercih edilen temiz içerikli marka olmayı başarıyor! Farmasi kişisel bakım ürünlerindeki çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Farmasi Firming masaj eldiveni sıkılaştırıcı ve selülit giderici özelliği ile oldukça tercih edilen bir üründür. Firming masaj eldiveni duş sırasında kullanıldığında cildinizin canlanmasına, ölü derilerden aranmasına ve cildin kan dolaşımının artarak sıkılaşmasına yardımcı olur. Sadece duş sırasında değil kuru olarak ta kullanıma uygundur. Özellikle bacak bölgesinde batıklarınız var ise batık görünümünü kısa sürede yok eder ve kılların çıkış yönünün düzelmesine yardımcı olur.

Bacaklarda bulunan ölü derileri de giderir. Aynı zamanda kalça, bacak, basen bölgesinde selülit sorunu yaşıyorsanız mutlaka kan dolaşımını artırmak için Farmasi firming masaj eldiveninden faydalanabilirsiniz. Farmasi firming masaj eldiveni doğal kabak kıllarından üretilmiştir. Cildinizi çizmeden, cildinize zarar vermeden kısa sürede cildinizi canlandırmayı, ölü derilerden temizlemeyi hedefler. Duş sırasında masaj yaparak düzenli olarak uygulandığında hem bacaklarımızda bulunan batıklardan kurtulursunuz hem de cildiniz canlanarak doğal ve ışıltı kazanır. Cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkartmak için sana Farmasi firming masaj eldiveninden faydalanabilirsiniz.

Özellikle kalça ve bacak bölgesine düzenli olarak masaj yapıldığında kan dolaşımını hızlandırdığı için bu bölgede uyarım sağlanır ve vücut daha sıkı hale gelir. Masaj ile canlanan vücut, deri selülitsiz ve canlı bir görünüme ulaşır. Destekleyicisi olarak Farmasi firming masaj jeli ile birlikte kullanınız.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.