Farmasi Hassas Ciltler İçin Temizleme Toniği

En ufak bir temizleme veya peeling işleminde cildiniz kızarıyor, pul pul dökülüyor ve uzun süre geçmeyen izlere sahip oluyorsanız o halde hassas cilde sahip birisiniz demektir.. Hassas cildinize uygun olarak içeriği ekstra temiz ürünler kullanmanız gerekiyor. Buna tonikler de dahil.. Farmasi hassas ciltler için özel olarak ürettiği gül ve E vitamini ile zenginleştirilmiş temizleme toniği ile cildinizin hassasiyetine uygun olarak cildimizin pH dengesini düzenlemeyi vaat ediyor..

Düzenlik tonik kullanımında gözenekler zamanla sıkılaşır. Cildiniz sağlıkla parlak ve daha sağlıklı bir forma ulaşır. Sizde peeling maske veya yüz temizleme işlemlerinden sonra tonikleme işlemini atlamayarak, cildinizi her gün toniklekleyerek gözeneklerinizin daha temiz kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bir miktar pamuğa döktüğünüz Farmasi tonik ile özellikle burun çevreniz başta olmak üzere tüm cildinizi boynunuzu silin. Düzenli kullanımda cildinizin parlaklığının arttığını, gözenek görünümünün hafiflediğini farkedeceksiniz. Ayrıca Farmasi toniklerinin içerisinde paranen, alkol, SLS, parfüm türevleri bulunmaz. bu yüzden hassas ciltler dahil olmak üzere tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Farmasi ürünlerini online olarak güvenli bir şekilde farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi hassas ciltler için gül ve E vitamini özlü temizleme toniği 250 ml 7104017

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.