Farmasi Hassas Ciltler iİçin Temizleme Sütü

Hassas ciltlerin en büyük problemi cilt tiplerine uygun temizleme ürünü bulamamamaktır.. Çünkü piyasada satılan birçok temizleme ürünü, ünlü markaların ürünleri bile  cildi ekstra kurutmaya meyillidir.. Ayrıca içerdeikiler paraben, parfüm, SLS ve alkol türevleri ile hassas ciltlerin kullanımına uygun değildir.. Hassas ciltler bu tarz temizleyicileri ciltleri için kullandıklarında ciltlerinde kızarıklık tahriş, pul pul dökülme gibi sorunlarla karşılaşabilirler. Farmasi hassas ciltler için ürettiği temizleme sütü ile cildinizi bebek gibi bir yumuşaklığa kavuşturmayı ve hiçbir şekilde kızarıklık kaşıntı gerginlik hissettirmeden temizlemeyi, makyajdan, kir ve kalıntılardan arındırmayı vaad ediyor..

Hassas ciltlere özel olarak üretilen gül ve E vitamini özlü temizleme sütü cilt bakımınızı yaparak cildinizi gün içinde biriken kir ve yağdan arındıracak özel formülize edilmiş E vitamini desteği ile sizlerle! Sizde yumuşak, canlı, parlak ve hassas cildinize uygun, en önemlisi temiz içerikli bir ürün arıyorsanız Farmasi hassas ciltlere uygun Gül ve E vitaminli temizleme sütüne bakabilirsiniz. Süt formundaki temizleyiciler cildin kurumasını engel olurken aynı zamanda cilt tonunu eşitler. Cildin aydınlık ve parlak görünmesine de yardımcı olur.

E vitamini desteği ile zenginleştirilmiş hassas ciltler için uygun temizleme sütü pompalı bir ambalaja sahiptir. Bu yüzden kullanımı çok pratiktir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere cildinizi temizleme sütü ile temizleyebilirsiniz. Bu cildinizi bebek gibi yumuşak yaparken aynı zamanda sivilce oluşumuna engel olur ve siyah noktaların oluşmasını da engeller. Farmasi ürünlerini güvenli bir şekilde farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi hassas ciltler için gül ve E vitamini özlü temizleme sütü 280 ml 1104014

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.