Farmasi Man Yatıştırıcı Tıraş Jeli

Erkeklerin en büyük problemlerinden biri de tıraş öncesi ve traş sonrası tahriş, hassasiyet, yanma ve cilt kızarıklığıdır.. Bu tahrişin ve bu acının önüne geçmek için mutlaka özel bakım ürünleri kullanmanız gerekir. Farmasi Man yatıştırıcı tıraş jeli özellikle hassas cilde sahip erkeklere önerilir. İçerisinde bulunan özel cildi yatıştıran yağlar ve Mentol, Ginseng özleri ile cildinizi nemlendirir, yatıştırır kızarıklığını alır ve traşa hazırlar.. 100 ml ambalajı ile uzun süre gidecek kadar bereketlidir..

Cilt bakımınıza önem vermek ve cilt bakım rutini oluşturmak için yeni ürünler edinmek istiyorsanız Farmasi Men serisine mutlaka göz atmalısınız. Bakımlı erkeklerin tercihi olan Farmasi Man bakım serisinde birbirinden farklı ürünleri bulabilirsiniz. Yatıştırıcı tıraş jeli tıraş bıçağının cildinize uygulayacağı hasarı minimuma indirirken cildinizi besler, kızarıklığını alır ve dinlenmiş bir cilt ortaya çıkartır.

Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret ederek tüm Farması ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca tüm Farması ürünlerini online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Farmasi ürünlerini daha indirimli fiyatlara satın almak istiyorsanız Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak için sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Formu doldurduktan sonra danışmanınız sizi arayıp üyeliğinizi tamamlayacaktır. Böylece katalog fiyatı üzerinden ürünleri daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olacaksınız.

Farmasi Man yatıştırıcı traş jeli 1111059 100 mil

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.