Farmasi Men 2'si 1 Arada Tıraş Sonrası Balsam ve Nemlendirici

Erkeklerin cilt tipine uygun bakım ürünleri bulması bir hayli zor. Evet piyasada birçok bakım ürünü bulunuyor fakat birçok ürünün içerisinde paraben, alkol ve zararlı bileşenler var! Farmasi ürünlerinin hiçbirisinin içerisinde Paraben, Parfüm, zararlı bileşenler bulunmaz! Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi man 2’si 1 arada tıraş sonrası balsam ve nemlendirici erkeklere özel olarak üretilmiş hafif dokusu ile formülize edilmiş bir bakım ürünüdür..

İçerisinde Mentol, vitaminler ve Ginseng özleri bulunur.. Özellikle vitaminler ve Ginseng özleri hem sakalları derinlemesine besler, hem de cildin daha aydınlık, parlak, dinlenmiş ve temiz görünmesine yardımcı olur. Tıraş sonrası kullanabileceğiniz bu balsamı aynı zamanda nemlendirici olarak da kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan Mentol ile tıraş bıçağının tahriş ettiği cildinizi anında rahatlatacaktır. Yatışmış bir cilt, kızarıklığı gitmiş olacağında daha bakımlı, duru ve berrak gözükecektir. Hem nemlendirici olarak hem de tıraş sonrasında cildinizi yatıştırmak için kullanabileceğiniz Farmasi Man ikisi bir arada tıraş sonrası balsam ve nemlendirici ürünü çantanıza atabileceğiniz çok işlevsel, Joker bir ürünüdür.

Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret ederek tüm Farmasi ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Online alışverişin keyfini çıkarmak için farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Böylece ürünleri daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olursunuz.

 Farmasi Man ikisi bir arada tıraş sonrası balsam ve nemlendirici 1111057 100 mil

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.