Farmasi Men Göz Çevresi Bakım Kremi

Kim demiş erkeklerin de cilt bakımına ihtiyacı yok diye! Farmasi erkekleri düşünerek özel bir cilt bakım serisi geliştirdi. Farmasi Men göz çevresi bakım kremi erkeklerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlandı. Çabuk emilen özel formülü ile göz çevresinde anında ferahlık yaratır.Göz çevresini derinlemesine nemlendirir.

Farmasi Man göz çevresi kremi aynı zamanda göz çevrenizin daha dinlememiş, aydınlık gözükmesine de yardımcı olur. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayabileceğiniz Farmasi Men göz çevresi bakım kremi gözlerinizin yorgunluğunu alacak. Göz çevresini neme doyurur. Böylece kırışıklıklarınız zamanla azalır. Nemli göz çevresi size daha dinç, genç ve bakımlı gösterir. Siz de cilt bakımımıza hafif formüllü, çabuk emilen bir göz çevresi bakım kremi eklemek istiyorsanız mutlaka Farmasi Men serisine bakmalısınız!

Farmasi Men serisi erkekler için özel olarak üretilmiş ürünleri içermektedir. Göz çevresi bakım kremi ise ağır emilmeyen formüllerdense hafif, emilen, uygulanması kolay ve anında sürüp dışarı çıkabileceğiniz bir şekilde formüle edilmiştir.

Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret ederek tüm Farmasi ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’y Üyüe olduktan sonra katalogdaki ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Farmasi Men göz çevresi bakım kremi 10011163 20 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.