Farmasi Men Sakal ve Bıyık Yağı

Erkeklerin en önemli aksesuarlarından bir de Şüphesiz sakalları! Farmasi Men Sakal ve bıyık yağı erkeklere özel olarak üretilmiştir. Erkeklere özel tüm bakım ürünlerini Farmasi Men serisinde bulabilirsiniz. Göz çevresi kreminden traş jellerine, nemlendiricilerden losyınlara dek erkekler için özel formülüze edilmiş ürünlere bu seriden ulaşabilirsiniz.

Farmasi men Sakal e bıyık yağı sakalları, bıyıkları beslerken cildi nemlendirmeye yardımcı olan içeriklerden oluşmaktadır. Cilt için birbirinden faydalı yağların bulunduğu Sakal ve bıyık yağı aynı zamanda sakalların gürleşmesine, bakımlı gözükmesine, parlamasına ve temiz gözükmesine de yardımcı olur. Özellikle sakal ve bıyık uzatmaktan hoşlanıyorsanız mutlaka kendinize bir bakım yağı edinmelisiniz!

Tıraş gibi işlemlerden sonra cildinizin kurumasını engellemek, sakallarınızın sertliğini almak ve onları daha bakımlı hale getirmek için Farmasi Men Sakal ve bıyık yağından faydalanabilirsiniz. Farmasi Men Sakal ve bıyık yağı sadece sakalları beslemek ile kalmaz aynı zamanda cildin nem dengesini de sağlayarak cildinize eşsiz bir bakım sunar.

Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden tüm Farması erkek bakım ürünlerini inceleyebilir ve online olarak güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilir tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 yüzde 40’a Varan indirimlerle satın alabilirsiniz..

Farmasi Men Sakal ve bıyık yağı 1111058 30 mil

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.