Farmasi Pearl Duş Jeli

Farmasi ürün çeşitliliğine her gün bir yenisini ekliyor! Farmasi duş jellerinin en yeni gözdesi olan Farmasi Pearl serisi içeriğinde özel notalar ile size harika bir duş deneyimi sunuyor! Farmasi pearl serisi siyah frenk üzümü çiçeği ve pembe greyfurtun belirgin ışıltısı ile taze kavun ve kayısı çiçeği içerir. Dip notalarda ise sandal ağacı ve beyaz misk gibi temel notalardan oluşan mükemmel bir koku tazelik hissettirir.

Farmasi Pearl serisi taze meyvelerden ve çiçeklerden oluşan taze kokusuyla kendinizi tazeleyin! Shea yağı ile zenginleştirilmiş yumuşak bakım jeli ile teninizde temiz ve ipeksi bir his bırakır! Bir miktar jelini ıslak cildinizin üzerine köpürterek uygulayın ve iyice durulayın. Cildi kurutmayan özel formülü ile cildinize önem vererek aynı zamanda temizlik duygusunu yaşatır. Sizde duş deneyiminizi ferah taze ve hoş kokulu bir şekilde yaşamak istiyorsanız Farmasi Pearl serisine mutlaka şans vermelisiniz.

Pearl duş jelinin kokusunu gün boyu devam etmesini istiyorsanız serideki vücut losyonu, vücut spreyi ve el kremi ile birlikte kullanabilirsiniz. Farmasi ürünlerini farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Online olarak güvenli bir şekilde satın almak için Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra tüm ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olursunuz.

Farmasi Pearl Duş Jeli 370 ml 1103223

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.