Farmasi BB Krem

Farmasi’nin ilk piyasaya sürdüğü ten ürünlerinden biri olan BB krem hala çok sevilmekte. Yenilenmiş özel formülüyle Farmasi BB Krem birçok kişinin gözdesi olmuş durumda!

BB krem yani Beauty Balm ‘’güzellik balmı’’ olarak geçen ürünümüz fondötenden farklı bir yapıya sahiptir. Cilt tonunu eşitlemek ve cildi nemlendirmek gibi özellikleri olan BB kremler için renkli nemlendirici de diyebiliriz.

BB krem yüzünüzde ufak tefek kusurları, renk eşitsizliklerini dengeleyerek cildinizi daha pürüzsüz aydınlık bir görünüme ulaştırır. Günlük kullanıma çok uygundur.  Ayrıca makyaj yapmış gibi de görünmezsiniz. Günlük doğal sağlıklı parlak bir cilt elde etmek ve kolay bir uygulama yapmak istiyorsanız Farmasi BB kremi Tercih edebilirsiniz.

Herhangi bir fırçaya, süngere gerek kalmadan tıpkı yüzünüze krem sürüyormuş gibi Farmasi BB Kremi rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ciltle çok kolay bütünleşir ve yayılır. 2 farklı tonu olan Farmasi BB Krem Light to medium ve medium to dark olarak tercih edebilirsiniz.
Eğer cilt rengini açık buğday orta buğday lise açıktan ortaya doğru olan tonu, esmer iseniz ortadan koyuya doğru olan tonu tercih edebilirsiniz. Farmasi BB Krem bir ten ürünü, makyaj ürünü olmasına rağmen zararlı bileşenler içermez. İçerisinde cilt için faydalı bir sürü içerik vardır;
Çoğu cilt makyaj ürünü İçerisinde güneş koruması içermediğinden ekstra bir güneş korumasına ihtiyaç duyarsınız fakat Farmasi BB kremi tek başına kullanarak güneşin zararlı etkilerinden cildinizi koruyabilirsiniz.

Light to Medium kodu: 1104058
Medium to Dark kodu: 1104059