Farmasi Mr Wipes Konsantre Pas ve Kireç Çözücü

Farmasi ürünlerini evinizin temizliğinde de kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Farmasi Mr Wipes serisi ile ev temizliğinde de yanınızda. Farmasi ürün çeşitliliği ve yelpazesi ile kişisel bakımdan renkli kozmetiğe, parfümden gıda takviyelerini varana kadar İhtiyacınız olan birçok ürünü bünyesinde barındırır. Bio Home serisi ise tamamen doğa ve çevre dostu üretilmiştir. Farmasi Mr Wipes Bio Home serisinin içerisinde paraben, florür, fosfat, zararlı kimyasallar, boya, formaldehit ve GDO bulunmaz. Bunun yerine doğal yağlar içeren özel formülü sayesinde cilt dostudur. Çamaşırlarınzda ve tüm yüzeylerde kalıntı bırakmadan derinlemesine temizlik sağlar. Doğada çözündüğü için tamamen doğa dostu bir üründür. Düşük sıcaklıklarda bile leke çıkarma performansı vardır. Konsantre ürünler oldukları için uzun süre kullanıma elverişlidir. Bu yüzden uygun fiyata uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli bir temizleyici satın almış olursunuz.

Mr Wipes konsantre Pas ve kireç çözücü suların sertliği sebebiyle oluşan kireç, pas, birikmiş kirlerin temizliğinde etkilidir. Sıcak su ısıtıcıları, çaydanlık ve kahve makinaları gibi malzemelerde de güvenle kullanılabilir. Temiz içeriği ve içerisinde zararlı kimyasallar bulundurması sebebiyle evinizde güvenle kullanabileceğiniz bir temizleyicidir. Özellikle şehrinizin suyu oldukça kireçli ve sert ise hem çamaşır makinenizde hem mutfakta kullandığınız Küçük ev aletlerinde hem de çaydanlık ve metal yüzeylerde kireç lekesi kalıntısı olabilir.. Bildiğiniz gibi kireç lekesi oldukça can sıkıcı ve çok zor çıkan bir lekedir. Fakat Mr Wipes konsantre pas ve kireç çözücü ile hiç zaman ve uğraş göstermeden tüm kireç lekelerini derinlemesine temizleyebilirsiniz..

Özellikle pas ve birikmiş kirlerin temizliğinde de oldukça etkilidir. Paslanan yüzeye bir miktar konsantre Pas ve kireç çözücü döktükten sonra hafifçe ovalayın, bekleyin.. Yaklaşık beş 10 dakika içerisinde içeriğinde bulunduğu doğal yağlar ile pasın sertliğinin azaldığını ve yumuşadığını göreceksiniz. Birkaç ovala ile tüm pas ve kir kalıntılarından kurtulabilirsiniz. Ayrıca kireç içinde kullanabilirsiniz. Özellikle duşakabinde oluşan ve suyun sertliği nedeniyle bir türlü çıkmak bilmeyen kireç lekelerini kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Küvetlerinizde, duşakabinlerde de kullanabilirsiniz.

Mr Wipes Bio Home konsantre Pas ve kireç çözücü aynı zamanda mutfak eşyalarınızda da güvenle kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi piyasada bulunan birçok temizleyici ürün içerisinde zararlı kimyasallar bulundurur ve değil elle temas etmesi solunması bile tehlikelidir. Fakat Mr Wipes konsantre Pas ve kireç çözücü temiz içeriği sayesinde cilt dostudur. Bu yüzden mutfak eşyalarında güvenle kullanabilirsiniz.

Mr Wipeskonsantre Pas ve kireç çözücü 9700525 1000ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.