Farmasi Mr Wipes Renk Koruma Bezi

Farmasi kişisel bakım ürünlerinden renkli kozmetiğe, cilt bakımından parfüme, gıda takviyelerinden ev temizliğine varana kadar geniş ürün yelpazesi ile her daim yanınızdadır. Mr Wipes Bio Home serisi ile doğa dostu temizliği yaşayın. Dünyadaki doğal kaynakları korumanın önemini bilen Farmasi ürün içeriklerinde yenilenebilir kaynaklardan faydalanır. Çevre dostu yöntemler kullanarak elde edilen Mr Wioes Bio Home ürünleri cilt dostudur. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Mr Wipes Bio Home serisindeki ürünlerin içerisinde klor, fosfat, paraben, zararlı kimyasallar, boya formaldehit ve GDO bulunmaz..
Dermatolojik olarak test edildiğinden dolayı tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Konsantre formüllü ürünleri sayesinde uzun süre kullanıma uygundur. Fiyat performans açısından oldukça tercih edilen ürünlerdir. Farmasi renk koruma bezi ise oldukça ergonomik ve pratik bir üründür.. İçerisinde 12 adet renk koruma bezi bulunur. Beyaz ve renkli çamaşırlar beraber yıkandığında renklerin birbirine transfer olmasına yani karışmasına engel olur..

Bildiğiniz gibi çamaşırlarda yaşanan en büyük kabus bembeyaz çamaşırlara renkli bir çamaşırın solması ve tüm kıyafetlerimizin mahvolmasıdır.. Fakat MrWipes renk koruma bezi ile bu günler geride kaldı! Beyaz ve renkli çamaşırları bir arada yıkadığınızda renklerin birbirine transfer olmasını engelleyen özel renk koruma bezleriyle artık böyle bir sorun yaşamayacaksınız! Hem renklileri hem de beyaz çamaşırları bir arada yıkayarak zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

12 adet renk koruma bezi bulunan Mr Wipes color transfer sheet renk korumada iki kat etkili formülü sayesinde çamaşırlarınızın renginin korunmasına da yardımcı olur. 12 kullanıma uygundur. Çamaşır makinesinin içine bir adet Farmasi renk koruma bezi ekleyerek hem renkli çamaşırlarınızı hem de beyaz çamaşırlarınızı bir arada yıkayabilirsiniz..

Farmasi Mr Wipes renk koruma bezi 12 adet 9700153

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.