Mr Wipes Beyazlar İçin Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı

Farmasi ürün yelpazesi çeşitliliği ile oldukça tercih edilen bir markadır. Mr Wipes Bio Home serisi ile ev temizliğinde daima yanınızdadır.Mr Wipes konsantre beyazlar için sıvı çamaşır deterjanı beyaz kıyafetlerinizin ilk günkü renginin korunmasına yardımcı olur!

Bilindiği gibi beyazlar rengini atmaya, morarmaya, sararmaya oldukça meyillidir. Bu yüzden beyazların İlk günkü rengini korumak oldukça zordur.Mr Wipes Bio Home serisinin içerisinde zararlı kimyasallar bulunmadığı için çamaşırlarınızı da korur. Aynı zamanda cilt dostudur. Kalıntı bırakmaz.. Konsantre formülü sayesinde uzun süre kullanıma uygundur. Doğada çözündüğü için doğa dostu bir üründür. İçerisinde doğal yağlar bulunur. Düşük sıcaklıklarda bile etkilidir.
 Paraben, Klor, fosfat, boya, formaldehit ve GDO içermez!

Leke çıkarma performansı % 86 çok daha etkilidir. Hem el hem de makine kullanımına uygundur. Nötr pH değeri ile en narin çamaşırlarda bile güvenle kullanılabilir. Bio Home serisi çamaşır ürünlerini bebeklerinizin çamaşırlarını yıkarken bile güvenle kullanabilirsiniz. Çünkü içerisinde zararlı kimyasallar bulunmaz. Çamaşırlarınızın uzun süre renginin korunmasına ve ilk günkü gibi yeni kalmasına yardımcı olur. Çamaşırlarınızı yıpratmaz, konsantre formülü olduğu için uzun süre kullanıma uygundur. Beyazlarınızın canlı renginin korunmasına yardımcıdır. Bu yüzden beyaz kıyafetleriniz uzun süre kar gibi bembeyaz kalacaktır. Beyaz çamaşırların üzerinde çıkması zor olan lekeleri bile kolaylıkla çıkartır.

Örneğin süt lekesi, makyaj lekesi, kan lekesi ve meyve suyu lekesi bunlara dahildir. Çıkması çok zor olan lekelerde Mr Wipes Bio Home konsantre beyazlar için sıvı çamaşır deterjanı direkt olarak lekenin üstüne uygulayarak bir süre beklemeniz yeterlidir. Ardından ister elinizle, isterseniz makineye atarak lekenin çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.
Farmasi Mr Wipes konsantre beyazlar için sıvı çamaşır deterjanı 1000 ml 9700449

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.