Mr Wipes Konsantre Ahşap Temizleyici

Farmasi ürün çeşitliliği ve geniş yelpazesi ile ev temizliğinde de sizleri yalnız bırakmıyor. Renkli kozmetikten parfüme, kişisel bakımdan aksesuarlara varana kadar Farmasid’e aradığınız birçok ürünü bulmak mümkündür. Mr Wipes Bio Home serisi ev temizliğinde daima yanınızdadır. Mr Wipes Bio Home serisinin içerisinde;

Zararlı kimyasallar, boya, formaldehit, Klor, paraben bulunmaz, cilt dostudur..

Hiç bir ürünü kalıntı bırakmaz, aynı zamanda konsantre formüllüdür. Bu yüzden uzun süre kullanmanıza imkan sağlar. Doğada çözünür ve doğa dostudur. İçerisinde doğal yağlar bulundurur. Cilt dostudur, cildinize zarar vermez, bu yüzden çocuklarınızın odasında bile güvenle kullanabileceğiniz temizleyiciler üretir. Bio Home serisi aynı zamanda doğa dostu olduğu gibi hayvanlar üzerinde deney yapmaz.

Farmasi Mr Wipes konsantre ahşap temizleyici kalıcı kokusu ile uzun süre etkilidir. Her türlü parke ve ahşap yüzeylerin temizliği için uygundur. Kalıntı bırakmadığından dolayı parkelerinizi matlaştırmaz, aksine doğal parlaklığını korunmasına ve arttırılmasına yardımcı olur.. Tüm ahşap yüzeylerde kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızın tozunu alırken durulama suyuna bir miktar Mr Wipes konsantre ahşap temizleyici de dökebilirsiniz. Böylece ahşaplarınız uzun süre toz tutmayacaktır, aynı zamanda parke temizliği için de kullanabilirsiniz.

Konsantre formülü sayesinde çok daha uzun süre kullanmanıza imkan sağlar. Durulama suyuna bir kapak konsantre ahşap temizleyici döktükten sonra tüm parkelerinizi temizleyebilirsiniz. Kalıntı bırakmadığından dolayı parkelerinizde herhangi bir dalgalanma ve toz tutma sorunu yaşamazsınız. Parkelerinizin tıpkı yeni gibi görünmesine yardımcı olur. Uzun süre bakım sağlar ve matlaşmalarını engeller. Tüm ahşap yüzeylerin temizliği için kullanılabilir.
Farmasi Mr Wipes konsantre ahşap temizleyici 19700447

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.