Mr Wipes Konsantre WC Temizleyici

Farmasi ev temizliğinde de uygun fiyata yüksek performans gösteren ürünleri sizle buluşturmaya devam ediyor! Farmasi Mr Wipes konsantre tuvalet temizleyici özel açılı başlığı ile tuvaletin iç yüzey ve karında oluşan kireç kir birikintisi ve pas lekelerini çözer. Bu yüzden kullanım kolaylığı sağlayan bir yapısı vardır. Bu ergonomik yapısı sayesinde özellikle klozetlerin iç köşelerinde oluşan kir ve kalıntıları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. FarmasiMr Wipes Bio Home serisindeki tüm ürünlerin özelliği çevre, doğa ve cilt dostu olmasıdır..

Bio Home serisinde bulunan ürünlerinin içerisinde;

Paraben, klor, fosfat, zararlı kimyasallar, boya, formaldehit ve GDO bulunmaz!

Bu yüzden evinizin her alanında güvenle kullanabilirsiniz. Cilt dostu olduğundan ve dermatolojik olarak test edildiğinden cildinizde herhangi bir hassasiyet yaratmaz.. Hiçbir yüzeyde kalıntı bırakmadığından dolayı derinlemesine temizlik hissini her anlamda yaşayabilirsiniz. Konsantre formüllü ürünler olduğundan dolayı uzun süre kullanıma elverişlidir. Doğada çözünen yapısı ile doğa dostudur. Hayvanlar üzerinde deney yapmaz. İçerisinde doğal yağlar bulunduğundan dolayı güvenle evinizin her alanında kullanabilirsiniz.

Mr Wipes konsantre tuvalet temizleyici tuvaletlerin iç yüzeylerinde bulunan kireç ve pas lekelerini kolaylıkla çözer. Tuvaletlerinizde Mr Wipes konsantre tuvalet temizleyiciyi uyguladıktan sonra biraz fırçalayın ve 5 10 dakika lekelerin çözülmesi için zaman tanıyın. 5 10 dakika sonra lekelerin çözüldüğünü ve çok daha kolay bir şekilde çıktığını göreceksiniz.. Uzun süre ovalamanıza gerek kalmadan sadece su ile duruladığınızda bile tüm lekelerin kolaylıkla çıktığını gözlemleneceksiniz..

Özellikle çıkarmakta zorluk yaşadığınız pas lekelerini çözmede de çok etkilidir. Konsantre formüllü olduğu için lekenin çözülmesinde çok daha etkilidir. Suların sertliğinden oluşan kireç ve tuvaletlerin içinde bulunan kir birikintilerini derinlemesine temizler. Hijyenik bir ortam oluşturur. Bu yüzden gerek işyerinizde bulunan lavabo ve tuvalet alanlarının temizliğinde gerekse evinizde bulunan banyo alanlarının temizliğinde Mr Wipes konsantre tuvalet temizleyiciyi güvenle kullanabilirsiniz. Steril bir ortam sunduğundan bakteri oluşumun engeller ve temiz kokusu ile banyonuzun, tuvaletlerinizin havasını değiştirir.

Farmasi Mr Wipes konsantre WC temizleyici 750 ml 9700526

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.