Mr Wipes Konsantre Yağ ve Kir Çözücü

Farmasi ürün yelpazesinde bulundurduğu ürün çeşitliliği ile renkli kozmetikten kişisel bakıma parfümden gıda takviyelerine ve ev temizliğine varana kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor! Mr Wipes Bio Home serisi ise doğa dostu özel formülü sayesinde dünyadaki doğal kaynakları koruyarak ve çevre dostu yöntemlerle üretilerek ortaya çıkmış özel bir seridir ..

Mr Wipes Bio Home serisinin içerisinde hem mutfaklarınızda, hem banyolarınızda hem de çamaşırlarınızda kullanabileceğiniz özel formüllü ürünler bulunur. Farmasi Mr Wipes Bio Home serisindeki ürünler cilt dostudur. Bu yüzden hassas ciltler dahil olmak üzere herkes güvenle kullanabilir. Konsantre formülü ile uzun süre kullanıma uygundur. Doğada çözünen özel formülü sayesinde hem doğa dostudur hem de cildinize zarar vermez. İçerisinde;

  • Paraben, klor, zararlı kimyasallar, fosfat, boya, GDO, formaldehit bulunmayan ürünlerdir.

Farmasi Mr Wipes konsantre yağ ve kir çözücü limon kabuğu özü ile güçlendirilmiştir. Temiz kokusunu gün boyu hissedersiniz. Özellikle mutfağınızda kullanabileceğiniz konsantre yağ ve kir çözücü ile en zor inatçı lekeleri bile kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Birikmiş yağlar, kalıntılar ve çıkması zor olan lekeleri kolaylıkla çıkartır. Mutfağınızda;

  • ocak, fırın kenarları,
  • fırın kapağı,fritöz,
  • ızgara, aspiratör
  • aspiratör filtrelerinde kullanabilirsiniz..

Aynı zamanda yanmış, dibi tutmuş tencereler, kurumuş kalıntılar, tabaklarda bulunan yemek kalıntılarını da kullanabilirsiniz. Çok inatçı lekeler için Mr Wipes konsantre yağ ve kir çözücüyü lekelerin üstüne yoğun bir miktar uygulayın. Bir süre yağın, kirin çözülmesini bekleyin, ardından hafif bir şekilde baskı uygulayarak tüm yağı ve kiri çıkartabilirsiniz..

Yorulmadan ve zaman harcamadan temiz ve güvenli bir şekilde mutfağınızı temizleyebilirsiniz. Özellikle zamanla oluşmuş kirleri, kalıntıları, temizleyerek sizi büyük bir zahmetten kurtarır. Temiz kokusu ile ferah bir his bırakır. Mangallarınızın temizliğinde, havalandırma sistemlerinizde, fritözlerinizde de yağ kalıntılarını gidermek için kullanabilirsiniz..

Farmasi Mr Wipes Yağ kir çözücü 9700524 500 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.