Mr Wipes Konsantre Yüzey Temizleyici

Farmasi renkli kozmetikten kişisel bakım ürünlerine, parfümden gıda takviyelerine varana kadar ürün çeşitliliğinde 1 numaradır! Mr Wipes Bio Home serisi ile de ev temizliğinde de yanınızdadır. Mr Wipes konsantre yüzey temizleyici bahar kokusu ile tüm evinizi mis gibi kokutur. Kalıcı kokusu uzun süre etkilidir. Hızlı kuruyan formülü ile leke bırakmaz! Tüm yüzeylerin temizliği için uygundur.

Farmasi Bio Home serisindeki özel ürünleri evinizde, çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Mr Wipes Bio Home serisi cilt dostudur. Çamaşırlarınızda ve yüzeylerde kalıntı bırakmaz. Konsantre formülü olduğundan dolayı uzun süre kullanılır. Bu yüzden bereketli ürünlerdir. Doğada çözünür ve hayvanlar üzerinde deney yapmadığı için tam anlamıyla doğa dostu bir üründür..

Doğal yağlar içerir. Düşük sıcaklıklarda bile leke çıkarma performansı vardır. Farmasi Mr Wipes Bio Home ürünlerinin erisinde;

  • Paraben
  • Klor,
  • Fosfat,
  • zararlı kimyasallar,
  • boya,
  • formaldehit ve GDO bulunmaz..

Bu yüzden çocuklarınızın odasında bile güvenle kullanabilirsiniz. Mr Wipes Bio Home yüzey temizleyici tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabilir. Leke bırakmadığı için yüzeylerin parlaklığını arttırır ve çok daha parlak, temiz görünmesine yardımcı olur. Kokusu uzun süre kalıcı olduğundan dolayı eviniz temizliğinizi günlerce sürdürür.

Kullanımı çok kolaydır. 100 ml suya bir kapak Mr Wipes konsantre yüzey temizleyici dökerek kullanabilirsiniz. Konsantre formüllü olduğu içinoldukça bereketli bir üründür veaylarca kullanmanıza imkan sağlar. Hem ofisinizde, hem işyerinizde, hem de evinizde kullanabilirsiniz.

Mr Wipes konsantre yüzey temizleyici dağ esintisi kokusu 9700586 1000ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.