Mr Wipes Siyahlar İçin Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı

İhracatta dünya devleri arasında bulunan Farmasi renkli kozmetikten, kişisel bakıma, gıda takviyelerininden, parfüme varana kadar birçok ürün çeşitliliğini bünyesinde bulunduruyor. Farmasi Mr Wiipes Bio Home serisiyle şimdi de evinizde her daim yanınızda! Mr Wipes Bio Home serisinin özelliği cilt dostu olmasıdır. Bio Home serisi ürünlerinin içerisinde;

  • Paraben,
  • Klor,
  • Fosfat,
  • Zararlı kimyasallar,
  • Boya,
  • Formaldehit ve GDO bulunmaz..

Bu yüzden tamamen cilt dostudur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltlerde dahi herhangi bir iritasyona sebep olmaz. Çamaşırlarınızda ve yüzey temizliğinde asla kalıntı bırakmayan özel formülü sayesinde temizlik hissini sonuna kadar yaşarsınız. Konsantre formüllü ürünler olduğundan dolayı uzun süre kullanıma elverişlidir. Bu yüzden bereketli ürünlerdir. Doğada çözünen özel formülü sayesinde doğa dostudur. Düşük sıcaklıklarda bile etkilidir. Derinlemesine temizliği yaşarsınız. Doğal yağlar içerdiği için tüm evinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi Mr Wipes Siyahlar İçin Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı siyah ve koyu renkli çamaşırlarınızın kullanımına uygundur. Bildiğiniz gibi siyah ve koyu renkli diğer tüm çamaşırlar rengini çok çabuk atar.. Zamanla siyahlar grileşir ve koyu renkli kıyafetlerin rengi değişir.. Mr Wipes konsantre siyahlar için sıvı çamaşır deterjanı siyah ve koyu renkli çamaşırların ilk günkü gibi kalmasına ve renginin korunmasına yardımcı olur. Hem el hem de makine kullanımı için uygundur. Nötr pH değeri ile en narin çamaşırlarda bile güvenle kullanılabilir. Özellikle çok sık siyah giyiyorsanız ve siyah giymek sizin için bir tutku ise siyahlarınızın ilk günkü gibi kalmasını istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Siyahlar rengini çok çabuk atacağın dan dolayı özel çamaşır deterjanları kullanmak gerekir. Bu yüzden siyah ve koyu renkli kıyafetleriniz için Bio Home siyahlar için sıvı çamaşır deterjanını mutlaka denemelisiniz. Kullanımı çok kolaydır;

Çamaşır makinesinin deterjan haznesine bir buçuk kapak kadar konsantre sıvı çamaşır deterjanı koyduğunuzda siyahların ilk günkü gibi renginin korunduğunu farkedeceksiniz ve vazgeçemeyeceksiniz. Nasıl ki beyazlar için özel çamaşır deterjanları kullanılıyor aynı şehirde siyah çamaşırlar için de renginin korunması için özel çamaşır deterjanları kullanılmalıdır.

Farmasi Mr Wipes konsantre siyahlar için sıvı çamaşır deterjanı 9700584 1000 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.