Mr Wipes Yumuşatıcı

Farmasi Kozmetik kişisel bakım, gıda takviyelerinin yanı sıra evinizin temizliğinde de sizi yalnız bırakmıyor. Temiz içerikli ev temizliği ürünleri üreten Farmasi Mr Wipes serisini mutlaka denemelisiniz. Serinin içerisinde kıyafetlerinizden mutfağınıza, tuvaletinizden banyonuza kullanabileceğiniz geniş yelpazede birçok ürünü bulabilirsiniz. Bugün çamaşırlarınızda güvenle kullanabileceğiniz Farmasi Mr Wipes Bio Home çamaşır yumuşatıcı ürününü inceleyeceğiz.

Farmasi Mr Wipes Bio Home ürünleri ev temizliğinde daima yanınızda. Bio Home ürünlerinin genel özelliği temiz içerikli olmasıdır. Temizlik ürünleri ile Farmasi insana ve doğaya saygılı temiz içerikli ürünler üretir.

  • Kostik,
  • Formaldehit,
  • Fosfat içermez!

Çamaşırlarınızda kalıntı bırakmaz. İçeriğinde tamamen doğal yağlar bulunur. Konsantre özelliğiyle çok daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. Düşük dereceli sularda kolayca çözünür, kalıntı bırakmadığı için kolayca durulanır. Ayrıca Farmasi hayvanlar üzerinde deney yapmaması ile de doğa dostu saygılı bir markadır.

Farmasi Mr Wipes Bio Home yumuşatıcıyı çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Çamaşırlarınızın dokusuna, rengine zarar vermeden çamaşırlarınızın içine nüfus ederek çok daha güzel kokmasını sağlar, yumuşamasına yardımcı olu.r Bio Home çamaşır ürünlerinin genel özelliği kokularının kalıcı olmasıdır. Bir hafta süren kalıcı koku deneyimi için konsantre yumuşatıcıyı mutlaka denemelisiniz. Özel parfümü ile mis gibi kokan kokuyu gün boyu üzerinizde hissedebilirsiniz.

Çamaşırlarınız yumuşacık olur. Özellikle havlularda yumuşaklığı fazla hissedersiniz. Çamaşırlarınız yumuşadığı için kolay kırışmaz ve bu yüzden çok daha kolay bir şekilde ütülenebilir. Kokuları kalıcı olduğundan elbise dolabınızda mis gibi kokular yükselir. Kullanımı ise oldukça pratiktir;

Sıvı formda olan Bio Home çamaşır yumuşatıcısı makinenizin yumuşatıcı gözüne koyup iki kapak su 1 buçuk kapak yumuşatıcıyı karıştırarak koyabilirsiniz. Konsantre formülü sayesinde çok daha uzun süre kullanılacağından az bir miktar kullanmanız yeterli olacaktır. Elde yıkarken de Mr Wipes ürünlerini kullanabilirsiniz. 10 litre suya bir kapaktan daha az Mr Wipes çamaşır yumuşatıcısı ekleyebilirsiniz. Böylece konsantre formülü suda çözünerek yeterli yumuşatma gücüne sahip olacaktır.
 
Farmasi ürünlerini farmasikataloğu.com sayfasından satın alabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı incelemeler için ürün kategorisine göz atabilirsiniz.

Mr Wipes Konsantre yumuşatıcı parfüm Dreams 9700477 500 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.