Farmasi Bianca Kadın Parfümü

Farmasi Bianca kadın parfümü çiçeksi notalardan oluşan kalıcı, farklı, iddialı ve her döneme, her yaşa her mevsime uyum sağlayan Joker bir kokudur.. Farmasi Bianca kadın parfümü içerisinde çiçeksi ve taze notaları barındırır. Bahara çok yakışan bir parfümdür. Her yaştan kadın rahatlıkla kullanılabilir. Hem gündüz hem de gece kullanımına uygundur. Tüm gün kalıcı olduğundan dolayı çiçeksi kokuları üzerinizde hissedebilirsiniz.

Taze notalar yasemin, zambak ve beyaz şekerin baharatlı notalarla harmanlandığı dip notalarında ise sedir ağacı ve amber ile kokuya enerjik bir hava kattığı çiçeksi bir parfümdür. Farmasi Bianca saflığı temizliği masumiyet ve temizlik kokmayı seven kadınların yeni gözdesi. Taze bahar çiçeklerini teninde hissetmek istiyorsan mutlaka Farmasi Bianca parfüme şans vermelisiniz!

Farmasi Bianca vücut losyonu ile birlikte kullanıldığında çok daha kalıcıdır. Bu yüzden Bianca parfümü sıkmadan önce mutlaka aynı kokuya sahip vücut losyonunu da teninize uygulamalısınız. Teninize losyonu uyguladıktan sonra Bianca parfümü kulak arkasına, el bileklerine ve ısı yayan diğer bölgelere sıkarak tüm gün daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Farmasi ürünleri Farmasikatalogu.com adresinden online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurarak ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Farmasi Bianca kadın parfümü 55 ml 1107284

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.