Farmasi Bob Erkek Parfümü

Her erkeğin mutlaka parfüm koleksiyonunda bulunması gereken klasik bir koku vardır. Farmasi Bob erkek parfümü kalp atışlarını hisseden, heyecanı her daim doruklarda yaşamayı seven erkeklerin gözdesi! Aromatik ve aquatic kokulara sahip olan Farmasi Bob erkek parfümü uzun süre kalıcıdır. Limon ve Frenk üzümününden oluşan üst notalar lavanta, yasemin ve Mari notaları ile buluşuyor!

Dip notalarda ise paçuli, sedir ağacı ve misk bulunuyor.. Davetkar ve büyüleyici Bob erkeği deniz esintilerini üstünde taşıyan ve yoğun duygulara hitap eden erkeklerin kokusu.. Farmasi Bob erkek parfümünün içerisinde bulunan limon ve frenk üzümü parfümü bambaşka bir yere taşırken üst notalarda bulunan lavanta ise parfüme ferahlık ve temizlik katar..

Sanki duştan yeni çıkmış gibi yenilenmiş, taze, ferah dinamik ve genç bir koku arayışındaysanız Farmasi Bob erkek parfümüne mutlaka bakmalısınız! Ayrıca birçok erkek parfümünün içerisinde bulunan klasik notalardansa yasemin ve Marin notaları ile birlikte Farmasi Bob erkek parfümü sık rastlayacağınız bir koku değildir!

Farmasikatalogu.com sayfasından tüm Farmasi parfümlerini güvenle sipariş verebilirsiniz. Ayrıca online Alışverişin keyfini yaşamak için de yine Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi Bob erkek parfümü 1107022 100 mil

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.