Farmasi Bonjour Kadın Parfümü

Farmasi ürün çeşitliliği konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz %100 yerli sermaye ile çalışan, üretken bir firmadır. Farmasi’nin parfümleri kalıcılıkları ve birçok ünlü parfümün muadili oluşları ile büyük beğeni topluyor! Farmasi Bonjour kadın parfümü özellikle pudralı ve çiçeksi kokular sevenlerin gözdesi!

Farmasi Bobjour kadın parfümü;

Üst notalarında sulu siyah frenk üzümü, anason aroması,

Kalp notasında müge, yılang yılang, beyaz frezya ve menekşenin herkesi hayran bırakacak kompozisyonunu taşır..

Dip notasında ise Beyaz misk ve Sandal ağacı ile harika bir kalıcılık sağlar.

Özellikle parfümlerde daha tarz, farklı, imzanız olabilecek parfümleri tercih ediyorsanız Farmasi Bonjour parfümü mutlaka denemelisiniz! Ferah, temiz, çiçeksi ama aynı zamanda farklı ve akılda kalıcı bir koku arıyorsanız Farmasi Bonjour kadın parfümü tam sizlik! 80 ml ambalajıyla uzun süre kalıcılık sağlayan Bonjour kadın parfümünün uzun süre kullanabilirsiniz. Yanınızdan geçen insanlar daima parfümünüz ne diye soracak ve bu koku sizin imza kokunuz haline gelecek!

Farması Bonjour kadın parfümü hem çiçeksi, hem meyveli koku sevenlerin tercihi. Saf ve temiz bir koku ile güne merhaba demek istiyorsanız Farmasi Bonjour kadın parfümünü tercih edebilirsiniz. Farmasi ürünlerini online olarak farmasikataloğu.com sayfasından satın alabilirsiniz. Ayrıca online kataloğu inceleyerek dilediğiniz bütün ihtiyaçlarınızı yine sayfamızdan satın alabilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatları satın almanız da mümkündür. Bunun için üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Farmasi Bonjour kadın parfümü 80 ml 1107393

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.