Farmasi Brave Deep Erkek Parfümü

Farmasinin her ürünü gibi parfümleri de oldukça iddialı ve kullanıcıları tarafından çok sevilen ürün çeşitlerindendir. Farmasi Brave serisindeki Deep erkek parfümü özellikle parfümlerde daha kalıcı, ferah, taze ve temizlik hissini yaşayabileceği parfümleri tercih eden erkeklerin yeni gözdesi! Farmasi Brave erkek parfümü serisinde birçok parfüm kokusunu bulabilirsiniz. Daha odunsu, ferah kokulardan daha ağır ve kalıcı kokulara, daha ferah ve temiz kokulara varana kadar Farmasi Brave erkek parfümü serisinde aradığınız kokuyu bulacaksınız! Odunsu ve meyveli kokulara sahip olan Farmasi Brave Deep erkek parfümü günlük kullanım için oldukça uygundur..

Limon, ananas, elma, armut ve mandalinadan oluşan taze üst notalar lavanta, kavun, pembe biber ve Marin notalar ile buluşuyor.. Dip notalarında paçuli, amber misk ve karamelin vazgeçilmez kokusu ile uyum ve harmoni içerisindeki Brave Deep zafer tutkunu, enerjik ve asla pes etmeyen erkeğin kokusu!

Farmasi Brave Deep erkek parfümü içerisinde bulunan limon, ananas ve elma parfüme oldukça farklı bir hava katıyor.. Ayrıca mandalinadan oluşan üst notalar ise parfümünüzü daha taze ve ferah hale getiriyor. Böylece günlük kombinlerinizde gündüz kullanabileceğiniz, ağır olmayan bir parfüm ortaya çıkıyor. Ayrıca kavun, pembe biber ve karamel parfümünüze sıcaklık katarak aynı zamanda kalıcılığının daha yoğun olmasına da yardımcı oluyor..

Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret ederek tüm Farmasi parfümlerini online olarak güvenle sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra Farmasi ürünlerini yüzde 30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.

Farmasi Brave Deep erkek parfümü 60 ml 1107294

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.