Farmasi Brave Desert Erkek Parfümü

Sıradan, sıkıcı ve her ortamda bulunan erkek parfümlerinden sıkıldıysanız mutlaka Farmasi erkek parfümlerine göz atmanızı öneriyoruz! Farmasi erkek parfümleri notalarında barındırdığı farklı kokular ile size kendinizi özel hissettirecek kalıcı kokulara sahiptir. Farmasi Brave Desert erkek parfümü modern ve kışkırtıcı erkeğin yeni gözdesi! Odunsu ve aromatik kokulara sahip Farmasi Brave Desert erkek parfümü uzun süre kalıcıdır. Taze limon ve greyfurtun enerjik ve ferahlatıcı etkisi taze portakal çiçeğinin büyüleyici kokusu ile buluşuyor..

Dip notalarında paçuli ve sedir ağacı ile modern kışkırtıcı ve ne istediğini iyi bilen, karşısına çıkan herkese meydan okuyabilecek bir erkeği anlatıyor.. Özellikle üst notalarda bulunan taze limon ve greyfurt parfümünün daha enerjik, fresh, taze ve temiz kokmasına yardımcı olurken portakal çiçeği parfümünüze daha aromatik ve karizmatik bir koku katacaktır.. Her erkek parfümünde olmazsa olmaz kokulardan biri de sedir ağacıdır.. Parfümünüzün daha odunsu kokmasını ve daha kalıcı olmasını sağlayacak olan içerik sedir ağacıdır.

Tüm bu notaların birleşimi ile Farmasi Brave Desert erkek parfümü oldukça farklı iddialı bir seçenek olacaktır. Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden tüm Farmasi ürünlerini online olarak güvenle satın alabileceğiniz gibi üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Peki bu size ne kazandıracak? Çok basit! Farmasi ürünlerinin yüzde 30 %40 Salih indirimli fiyatlara satın alma şansınız olacak! Ürünleri katalog fiyatından daha indirimli satın almak istiyorsanız Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

 Farmasi Brave Desert erkek parfümü 60 ml 1107295

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.