Farmasi Brave White Erkek Parfümü

Cesur ve maceracı erkeğin yeni kokusu Farmasi Brave White erkek parfümü! Duş ferahlığını yaşamak isteyen, temiz korkmaktan hoşlanan ve her daim kendine bakım hissetmek isteyen erkeklerin beğeneceği bir kokudur. Aromatik ve sıcak notalara sahip olan Farmasi Brave White erkek parfümü bulunduğunuz ortamda anında dikkati çekebileceğiniz farklı ve özel bir kokudur.. Üst notalarında limon, gül ağacı ve frenk üzümü, kalp notasında karabiber, sedir ağacı ve Marin notaları ile harmanlanırken dip notalarda Amber ve miskten oluşan sofistike bir kokudur..

Doğa ile uyumlu maceracı erkeği anlatan Brave White erkeğin saf ruhunu tutkulu bir şekilde açığa çıkartıyor.. Farmasi Brave White erkek parfümünü hem gece hem gündüz kombinlerininde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parfüm koleksiyonunuzda mutlaka bulunması gereken temiz, ferah ve çekici bir parfümdür. Özellikle parfümün üst notalarında bulunan limon ve gül ağacı hemen hemen her erkek parfümünde bulunmayan farklı notalar olduğundan dolayı parfümünüz çok daha iddialı ve dikkat çekici hale gelecektir ..

Kalp notasında bulunan karabiber ve sedir ağacı ise parfümünüz de hem kalıcılık hem de farklılık katacaktır. Sofistike bir koku arayışındaysanız Farmasi Brave White erkek parfümüne mutlaka şans vermelisiniz. Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden tüm Farmasi ürünlerini ve Farmasi parfümleri sipariş verebilirsiniz. Online alışverişin keyfini çıkartmak için Farmasikataloğu.com sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Ayrıca Farmasi ürünlerini yüzde 30 %40 daha indirimli fiyatlara satın almak istiyorsanız sayfamızda bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra danışmanınızın sizi aramasını beklemeniz yeterlidir.

Farmasi Brave White erkek parfümü 1107226 60 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.