Farmasi Capris Kadın Parfümü

Farmasi kişisel bakımından renkli kozmetiğe, ev temizlik ürünlerinden gıda takviyelerine varana kadar birçok ürünü bünyesinde barındırır.. Farmasi’nin en meşhur ürün kategorilerinden biri de parfümleridir. Farmasi’nin parfümleri gerek notalarının farklılığı bakımında, gerek kalıcılıkları bakımından gerekse dünyaca ünlü parfümlere muadil oluşları ile oldukça beğenilen ürünlerdendir. Farmasi parfümleri her tarzda, her kişiliğe, yaz ve kış aylarına hitap eden özel kokuları ile birçok çeşite sahiptir. Farmasi Capris kadın parfümü çiçekli ve oryantal kokulardan hoşlanan kadınların yeni gözdesi!

Bergamot yapraklarının eşsiz aroması ve çiçeksi notaların derin uyumu ruhunuzu güzelleştirecek! Gardenya ve dip notalardaki tatlı vanilya ile birleşen bu eşsiz yorum çevresindekileri etkisi altına alacak kadar güçlü bir zehir. Kadını her şeye gücü yeten bir karakter olarak betimleyen bu koku aynı zamanda saf etkileyici ve derinlerden gelen bir tutkuyu anlatıyor..

Farmasi Capris kadın parfümü özgürlüğüne düşkün olan güçlü ve kendi Ayakları üzerinde durmayı seven kadınların gözdesi. Çiçeksi notalara sahip parfüm oryantal dokunuşlar ile daha kalıcı hale geliyor. Özellikle parfümün içerisinde bulunan Gardenya parfümünüzü daha çok bahar ve yaz aylarına uygun hale getirirken dip notalarda ki vanilya ise gün boyu sıcaklığını hissettirecek..

Özellikle vanilya gibi hafif tatlı kokulardan hoşlanıyorsanız parfümün dip notalarında ki bu tatlı kokular gün içerisinde sizin teniniz ile birleşerek ortama daha sıcak ve özel bir koku salacaktır.. Farmasikatalogu.com adresinden tüm Farmasi parfümleri sipariş verebilirsiniz. Ayrıca farmasikatalogu.com sayfasında bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Bu size tüm ürünleri %30 %40 daha indirimi fiyatlara satın alma avantajını sunar. Siz de Farmasi kataloğundaki ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatlar üzerinden satın almak istiyorsanız Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

Farmasi Capris kadın parfümü 50 mil 1107320

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.