Farmasi Charm Erkek Parfümü

Özgün, karizmatik, spor, dinamik ve bir o kadar da temiz ve kalıcı bir erkek parfümü arayIşındaysanız Farmasi charm erkek parfümü tam aradığınız parfüm olabilir! Odunsu ve aromatik kokulara sahip olan Farmasi charm tüm gün kalıcıdır. Üst notalarındaki;

Bergamot yaprakları
Kalp notasında lavantanın eşsiz ve büyüleyici Kokusu ile birleşiyor.

Dip notalarda ki sedir ağacı ve beyaz misk ile hafızalardan hiç çıkmayacak kadar çekici bir kokudur.

Farmasi Charm ile duygularınıza heyecan katın! Farmasi Charm erkek parfümü hem günlük hayatta günlük kombinler ile hem de takım elbise ile gece hayatında kullanabileceğiniz özel bir parfümdür. Tasarımlı şişesi ve kalıcı kokusu ile parfüm koleksiyonunuzdaki en değerli parfümlerden biri olacaktır. Siz de parfüm koleksiyonunuzda farklı, iddialı, kalıcı ve bir o kadar da farklı notalara sahip bir parfüm eklemek istiyorsanız Farmasi Charm erkek parfümünü tercih edebilirsiniz.

Farmasi Charm erkek parfümü bergamot yaprakları ile taze ve fresh bir etki yakalarken sedir ağacı ve beyaz misk gibi notalar ile sıcacık bir koku deneyimi sunacaktır. Parfümünüz tüm gün teninizden uçup gitmeyecek aksine sıktıktan üç dört saat sonra bile alt notalarını sergileyerek daha sıcak ve etkileyici kokacaktır.

Farmasikatalogu.com adresinden tüm parfümleri sipariş verebilirsiniz Ayrıca farmasikatalogu.com adresinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Bu size birçok avantaj sunacaktır. Örneğin katalog fiyatı üzerinden tüm ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.

Farmasi charm erkek parfümü 75 ml 1107329

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.