Farmasi Chease Me Kadın Parfümü

Parfüm notalarında tatlı, meyveli, şekerli ve sıcacık parfümleri tercih ediyorsanız Farmasi Chease Me parfüm tutkularınıza eşlik edecek muhteşem bir seçenek olacaktır! Farmasi Chease Me parfüm tutkularının peşinden koşan, sıcak kokuları tercih eden ve her daim enerjisini yüksek tutan kadınların yeni gözdesi!

Romantik turunçgil notalarının yer aldığı üst notalarda ki mandalina, yasemin ve ahududu kalp notasında yerini pembe gül ve taze portakal çiçeğine bırakıyor.. Dip notalarında ise vanilya, Sandal ağacı ve paçulinin yer aldığı Chease me büyüleyici tutkuların peşinde ve akıllardan çıkmayacak bir kadını anlatıyor!

Chease Me parfüm farklı notaları ile merak uyandıran bir kadın kokusudur. Parfüm notalarında daha çiçeksi ve şipreli kokuları seviyorsanız Farmasi Chease Me parfüm harika bir tercih olacaktır. Yanınızdan geçen ve parfümünüzü koklayan herkes parfümünüzün ne olduğunu soracak ve mutlaka dikkat çekecektir. Farmasi Chease Me sıradan bir kokuya sahip değildir. Özellikle içerisindeki ahududu ve taze portakal çiçeği parfümü çok daha farklı bir yere taşıyarak dip notalarında bulunan vanilya ve Sandal ağacı ise parfümün kalıcılığını arttırır. Parfümünüz gün boyu teninizden uçmayacak aksine sıcak bir şekilde kokmaya devam edecek.

Farmasi ürünlerini farmasikatalogu.com adresinden daha detaylı bir şekilde inceleyerek online olarak sipariş verebilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi farmasikatalogu.com sayfasından ayrıca Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olup tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.

Farmasi Chease Me kadın parfümü 50 mi 1107369

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.