Farmasi Cheslovakia Kadın Parfümü

Farmasi yenilikçi tavrını daima sürdürmeye devam ederken bünyesine her gün kattığı ürünler ile ürün çeşitliliğini de artırmaktadır. Farmasi parfümlerinde daima yenilikçi ve modayı takip eden tavrı ile dikkat çekiyor. Farmasi parfüm koleksiyonunda odunsu kokulardan şekerli kokulara, pudralı kokulardan çiçeksi kokulara varana kadar tarzınız olan tüm parfümleri bulabilirsiniz.. Farmasi Cheslovakia parfüm özellikle yazlık, hafif, baharı anımsatan çiçeksi ve meyveli kokuları sevenlerin tercihidir.

Çiçeksi, meyveli ve bahara yakışan bir parfüm arayışındaysanız Farmasi Cheslovakia parfüm ilk tercihiniz olmalı! Bu harika parfüme mutlaka bakmalısınız! Hisleri harekete geçiren ve hafif kokusu ile bahar aylarına çok yakışan Cheslovakia parfümün üst notalarında çarkıfelek çiçeği, kalp notasında şakayık ve ananas, dip notasında ise vanilya ve orkide bulunuyor. Tatlı, meyveli ama aynı zamanda ferah ve çiçeksi bir koku olan Cheslovakia parfüm özellikle orta yaş ve genç yaştaki kadınlara çok yakışacak bir kokudur.

Eğer başınızı ağrıtmayan, sizi baymayan, hafif, kalıcılığı yüksek bir parfüm arayışındaysanız Farmasi Cheslovakia parfüm özellikle yaz aylarında vazgeçilmeziniz olacaktır. Farmasikatalogu.com sayfasına giderek ürünleri online katalog kısmında inceleyebilirsiniz. Ayrıca Farmasi’ye üye olarak tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak için yapmanız gereken tek şey Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurarak danışmamızın sizi aramasını beklemektir.

Farmasi C heslovaki kadın parfümü 80 ml  1107317

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.