Farmasi Coctail Kadın Parfümü

Her kadının parfüm koleksiyonunda mutlaka çiçeksi, bahar aylarına yakışan, hafif taze, ferah bir koku bulunmalı. Farmasi Coctail kadın parfümü Tam da bu tarz yazlık bir parfüm arayışında olanların ihtiyaçlarını karşılayacak içeriklere sahiptir. Farmasi Coctail kadın parfümü tam anlamıyla çiçeksi bir kokudur! Çiçeklerden oluşmuş bir bahçeyi üzerinizde taşımak kadar muhteşem bir deneyim yaşatacaktır.

  • Üst notalarında doğal ve ahenkli çiçekler, şeftali, mandalina, frezya
  • Kalp notasında menekşe ve gül,
  • Dip notalarında odunsu kokuların sıcaklığı mis gibi vanilya!

Bu enfes, duygusal kompozisyonu aşka dolu yaşamaktan korkmayan cesur kadınlar için üretilmiştir. Farmasi kokteyl kadın parfümü her yaştan kadına hitap eden Joker bir parfümdür. Hem lise yıllarında okuyan genç kızlar, hem üniversitede okuyanlar hem orta yaş ve üzeri kadınların kullanımına uygun olan Farmasi Coctail parfüm hafif, baş ağrıtmayan, taze ve en önemlisi temiz kokuları tercih eden kadınların favorisi.

Farmasi Coctail parfüm özellikle içerdiği mis gibi vanilya ile aynı zamanda teninizin sıcaklığını yansıtacak zarif bir kokudur. Ayrıca üst notalardaki şeftali, mandalina ise parfümünüze ayrı bir temizlik, tazelik ve dinamizim katacaktır. Farmasikatalogu.com sayfasından tüm Farmasi ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca online olarak güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurarak katalog fiyatı üzerinden tüm ürünleri daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Tüm ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın almanın keyfini yaşamak istiyorsanız mutlaka Farmasi’ye üye olmanızı öneriyoruz.

Farmasi Coctail kadın parfümü 1107319 50 ml

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.