Farmasi Gaucho Erkek Parfümü

Farmasi Gaucho erkek parfümü mutlaka parfüm koleksiyonunuzda bulunması gereken, odunsu aromatik ve kalıcı parfümdür! Her erkeğin koleksiyonunda bu tarz bir kokuya ihtiyacı vardır. Bazı parfümleri takım elbiseleriniz ile bazı parfümlerinizi günlük kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz. Farmasi Gaucho erkek parfümünü ise hemen hemen tüm kombinlerinizle yaz, kış ayı gözetmeksizin her daim kullanabilirsiniz.. Bu yüzden Joker bir parfümdür..
Farmasi Gaucho erkek parfümü odunsu ve aromatik kokulara sahip karizmatik bir parfümdür. Bergamot, kakule, fesleğen, ananas, mandalina, menekşe yaprakları ile derinlemesine hissedeceğiniz yeşil notalar kalp notasında yerini lavanta, Itır, karanfil ve adaçayının rahatlatıcı etkisine bırakıyor.. Alt notalarda ise odunsu kokularla erkeksi ve güçlü bir imaja bürünen Gaucho parfüm ile kendinizi gün boyu dayanılmaz ve çekici hissedeceksiniz!

Farmasi Gaucho erkek parfümünün içerisinde bulunan fesleğen ve ananas parfüme oldukça farklı bir hava katıyor.. Özellikle içerisinde bulunan mandalina ise parfümü daha ferah, meyveli bir hale getiriyor.. Bu yüzden bahar ve yaz aylarında severek kullanacağınız bir parfümdür.

Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden Farmasi ürünlerini satın alabilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak Farmasi ürünlerini %30 %40 da indirimli fiyatlara satın almak istiyorsanız sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Danışmanınız sizi arayarak üyeliğinizi tamamlayacaktır. 

Farmasi Gaucho erkek parfümü 1107025 100 mil

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.