Farmasi Glamorous Kadın Parfümü

Parfümler, kokular sizin için oldukça önemli ise ve her geçen gün parfüm koleksiyonunuza daha farklı kokular eklemek istiyorsanız o halde mutlaka Farmasi parfümlerine göz atmalısınız! Farmasi parfümleri hem çiçek, hem oryantal, hem odunsu kokulara sahip birçok farklı nota ile size aradığınız parfümü sunacaktır. Farmasi Glamorous kadın parfümü derin ve kırmızı bir rüya gibidir! Tasarımlı şişesi ile hem hediye edilmeye çok uygundur hem de farklı notaları ile parfüm koleksiyonunuza eklemeniz gereken özel bir parfümdür..

Çiçeksi ve meyveli notalara sahip olan Farmasi Glamorous kadın parfümü vücut losyonu ile birlikte kullanıldığında oldukça kalıcıdır. Bergamot, portakal çiçeği ve elmanın müge çiçeği ve Gül ile buluştuğu derin Kırmızının tutkusu Glamorous, dip notalarda misk, vanilya ve sandal ağacı ile harmonize edildi.. Göz kamaştıran büyülü kırmızı tasarımı ile her alanda fark yaratmak isteyen tutuklu kadınların kokusu..
Farmasi Glamorous kadın parfümü özellikle parfümlerde hafif çiçeksi, hafif tatlı ve meyveli kokulardan hoşlanan kadınların yeni gözdesi! Parfümün içerisinde bulunan portakal çiçeği ve Bergamot parfümü daha fresh, ferah ve taze hale getirirken elma ve müge çiçeği ise hafif meyveli kokuları yansıtacağından daha tatlı ve yumuşak bir hava katacaktır..

Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden online olarak güvenle tüm Farması siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak size tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatları satın alma fırsatı sunacaktır.

Farmasi Glamorous kadın parfümü 1107038 50 mil

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.